Autor Zpráva
Jeremy88
Profil
Zdravím,
při tvorbě layoutu se mi do cesty vložil problém, se kterým si nevím rady. Zkoušel jsem již několik postupů, ale ani jeden nezabral.

Jde o odsazení (nejspíš o 1px) doprava, ale jen v Opeře. Kupodivu IE i FF zobrazují stránku, tak jak chci.

Zde jsou názorné ukázky:

- Opera

- Internet Explorer

- FireFox


Web najdete na ifgrs.czif.net a css je na style.css

A ještě něco, když se zobrazují na hlavní straně jen 2 články a jejich obsah nepřesáhne výšku menu, tak je vše v pořádku, nic se neodsazuje, ale jakmile jsou tam 3 články a obsah přesáhne výšku menu, celý obsah se posune doprava, ale jen v Opeře.

Poradí mi někdo, kde je ta chyba ??

Předem díky.
WertriK
Profil
Zkusil bych místo pozicování loga na (0;0) zarovnat ho na střed - text-align popř. margin: 0px auto 0px auto;

btw. proč ho vůbec pozicuješ absolutně ?
Cody
Profil
Nejsem si jist, zda je někde chyba, ale vím, že se to dá vyřešit specifickým stylem pro Operu.
Jeremy88
Profil
2 Cody: Neco jsem o tom cetl, ale nevim, jak je to spolehlivy a jak se to dela. Navic jsem taky nekde slysel, ze to jiz na novejsi verze Opery (tusim 8.50+) nezabira. Ale kdyz jsem hodis navod, tak to rad zkusim.
Jeremy88
Profil
2 WertriK: Vcera jsem taky zapomel dodat, ze se neodsazuje jen to logo, ale cela stranka, dobre je to videt v menu a jeste trochu lip na paticce. A proc pozicuji logo absolutne zjistis kdyz si zkusis vypnout a zapnout obrazky (taky v Opere).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0