« 1 2 3 4 5 »
Autor Zpráva
RPG
Profil
Plaváček
Ono by ho bylo relativně dost, ale ta kvalita...
Zahon
Profil
RPG
Plaváček má určitě nepovolenej upgrade. Říká se mu ZZ (zkušenosti a znalosti ;-) )
zivan
Profil
Kdyz upravuji nebo vytvarim vetsi cast, tak pouzivam pspad, jinak klasicky notepad :-)
venca163
Profil
PSPad
nemám sice moc velkou možnost srovnání, ale oproti poznámkovému bloku má několik výhod=)
Joker
Profil
Koukám, že 2/3 lidí tu používají PSPad...

venca163: PSPad má proti Notepadu (Poznámkovému bloku) akorát jednu výhodu: je daleko lepší :-D
venca163
Profil
Joker
myslel jsem, že =) značí, že je to nadsázka
MZF
Profil
PSPad.
halogan
Profil
Na Windows PSPad, na Linuxu GVim, ojedinele Kate.
rarouš
Profil *
Visual Studio 2005 Team Suite ;)
dundee5
Profil
PSPad...je to skvělěj soft.
Honza Fiala rulezz!
Gekon
Profil
PSPad, Frontpage, Dreamveawer, ale vetšinou převládá noutped:)
WanTo
Profil
To jsem snad sám, kdo používá jEdit :-/

PSPad se mi taky celkem líbil. Jenže nefunguje pod Linuxem, takže u mě prohrál.
habendorf
Profil
http://blog.converter.cz/index.php?p=1153&c=1
DJ Miky
Profil
PSPad...
Pól
Profil *
Quanta
Steve
Profil
PSPad... chtěl jsem přejít na Dreamveawer, ale na PSPad jsem si zvykl natolik, že se mi ten přechod nepodařil.
stribny
Profil
PSPad, EasyEclipse (PHP), dříve i jEdit.. co je po ruce :)
caledon (nechce se prihlasovat :))
Profil *
PSPad
Ivorius
Profil
Já využívám kalkulačku.. Ale ne vážně, také se musím přiznat, že používám PSPad. Ale jenom proto, že neumím ovládat FrontPage tak jako Jirka Bureš.
wosa
Profil
jEdit 4.2 FINAL
Tower
Profil
Myslím, že hodně záleží na zvyku (a pak zvyku "celebrit" v oboru, které rády doporučí). Vždy je to jen nástroj, který může nanejvýš pomoci různými intellisense, orientací v kódu a opravou chyb - to je dnes základ a umí to v podstatě všichni zástupci. Osobně využívám různé produkty řady Express, protože mám rád řešení "vše v jednom" a nic jiného jsem nanašel, tady aby to ještě bylo zadarmo...
Šlaha
Profil
Bluefish
Pachollini
Profil
Tak já se taky přidám. Dříve PSPad, nyní BBEdit. Každý z nich má své výhody a mouchy, ale celkově je BBEdit pro práci o něco lepší. Hlavně díky vkládacím paletám. Na tvorbu dokumentů XMLMind XMLEditor.
AlešD
Profil
PSPad, TopStyle Lite, XMLMind XMLEditor, teď zkouším Aptanu a musím říct, že se mi dost líbí.
David Kolibáč
Profil *
PSPad nebo Dreamweaver 8, podle nálady. Někdy taky NVU (když mi nezáleží na výsledném kódu).
Ostatně, neexistuje varianta k NVU, která nemrví kód?
Yuhů
Profil
HomeSite pětka. Všechny ostatní HomeSity, poté, co je převzala Macromedia, jsou překombinované.

V HomeSite je geniální klapka F12, v žádném jiném programu jsem nic podobného neviděl.
zdenek
Profil *
PSPad
Pachollini
Profil
A co ta klapka F12 dělá?
PerToon
Profil
PSPad
caledon
Profil
Yuhů
to s tou klapkou by me taky zajimalo :)

Tower
podle me jenom na tom zvyku, treba ve skole nas ucili v HTML Kitu, ale po tak dlouhym pouzivani PSPadu sem si nedokazal zvyknout... a to jenom na to, ze to jinak zvyraznuje syntaxi a je to cele nejake bile :)
« 1 2 3 4 5 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0