« 1 2 3 4 5 »
Autor Zpráva
Frko
Profil *
Používam TopStyle, PSPad. Pred tým NVU ale dosť mi to padalo a neviem prečo :-/
venca163
Profil
Yuhů
F12
že by náhled? (hádám=)
vinnetou
Profil *
Predpokladam, ze ta klapka dela to same co v Deamweaveru, tudiz ti otevre stranku v prohlizeci :)
Majo
Profil *
HTML-kit
finc
Profil
na obyčejné textové soubory či html a css většinou SciTE. Výborný program, jednoduchý rychlý, dobře konfugurovatelný.
Jinak samozřejmě phpeclipse. Na ZEND studio holt nejsou peníze a i kdyby byly, phpeclipse stačí.
Jinak koukám, že téměř každý používá PSPad, na html to pochopím, ale na PHPko? To je sebevražda :)
Hugo
Profil
finc

Proc? IMHO je PSPad na php uplne v pohode, ja ho obcas pouziju i na C a Javu. GVIM to sice neni, ale pro widle moc lepsiho softwaru neexistuje, prip. existuje, ale za nekrestansky peniz.
finc
Profil
Hugo: no, myslím, že zmíněný phpeclipse či eclipse vůbec je na úplně jiné úrovni než PSPad. Na javu bych vybíral jen mezi eclipse či netbeans a pokud vím, oba můžeš držet legálně. PSPad je spíše prozačátečníka či pro rychlou úpravu nebo malý webový projekt.
Cody
Profil
finc Položím otázku proč na PHP ne PSPad? Mě naprosto vyhovuje, taky nejsem supr čupr programáýtor, jsem člověk, který používá PHp tak normálně a nevytvářím super složité aplikace. Takže jsem nikdy nenarazil na problém.
Hugo
Profil
finc

Ale jo, na javu vetsinou pouzivam NetBeans, ale prave na ty rychle upravy je pspad super. A na php bohate staci.
finc
Profil
eclipse (phpeclipse):
1/ jelikož je psaný v Jave, je možné ho provozovat na více OS.
2/ ohromné množství pluginů, v eclipse je téměř možné programovat v čemkoli + různé pomůcky, jako UML, přímé spojení s databazí, ...
3/ dobrá podpora UTF
4/ debugger pro PHP + další možnosti WAMPP, spuštění externích nástrojů (osobně používam phpdocumentor, kde 2x klikama mam vytvořený celý manuál k projektu)
5/ výborná podpora při psaní objetově orientovaného kodu
6/ podpora vytváření vlastních projektů, přenášení mezi projekty
7/ podpora pro práci v teamu
8/ vlastní vytváření pluginů pod eclipse
apod. apod.

Je toho spousta, co tento nástroj umí. Vyplatí se zejména při velkých projektech. Navíc v něm nemusím psát jen PHPko. Píšu si v něm SQL skripty a hraju si s Javou.

to Cody: je jasné, že nenarazíš na problém. Používání vývojového nástroje není o tom, že by ti daný nástroj bude sám přemýšlel, jen ti může usnadnit a zrychlit tvou práci. Pokud pracuješ v teamu, je nějaký takový nástroj nezbytností.
Anonymní
Profil *
VWD
krteczek
Profil
Bluefish, na win pspad
tiso
Profil
(X)HTML, PHP - PSPad
CSS - TopStyle Lite, výnimočne PSPad
ronnie
Profil
Na jednoduché opravy PSPad, jinak Zend Developement, nikdy jsem nevidel nic lepšího.
liska11
Profil
pspad
Axamith
Profil
PSPad. Prošel jsem začátky ve FP a útěk k PSPadu byla dobrá volba.
jozob
Profil
Zmena: TextMate
llook
Profil
TextMate mě taky hodně zaujal, každému doporučuju ke shlídnutí videa jak se to používá. Bohužel si momentálně Apple nemůžu dovolit.
Z toho, co běží na PC mám nejradši Gvim. Pochopitelně až po totálním překopání konfigurace a přidání mnoha pluginů, prostě vyladěný na míru...

Zkoušel jsem teď taky EasyEclipse/PHPEclipse, ale nějak jsem to asi nepochopil. Hlavně mi připadal nepohodlný ten editor. Věci jako SimpleTest nebo phpDocumentor jsem si už nějak navykl spouštět z konzole přes Phing (to je něco jako Ant), takže podmínky pro samotné psaní mi na IDE pro PHP připadají ze všeho nejdůležitější.
mila
Profil
Osobně používám pspad na vše, doufám ale, že brzy bude nový comp a přejdu k eclipse na php. Na tom starém je neskutečně pomalé.
btw pspad má obrovskou výhodu, že se v pohodě pustí z flashky.
anicka
Profil
Každopádně freeware "PSPad" (český a kvalitní editor nejen pro programátory :-) jak dokládá jeho zdejší velká obliba). Doporučuju!
JC
Profil *
Zkuste si v PSPadu napsat nejakej vetsi web + dokumentaci a vsechno. Blbost. Jedine nejaky poradny IDE - Quanta, Zend Studio (to je snad nejlepsi), Eclipse apod. A kdyz uz takovy jednoduchy upravy tak kdo umi ve vimu, vyhral nade vsim. Taky sem byl asi rok uzivatelem PSP le kdyz sem uvidel Zend tak me to hodne rychle preslo :)
Joker
Profil
Zkuste si v PSPadu napsat nejakej vetsi web + dokumentaci a vsechno. Blbost.
Proč blbost? V čem je problém?
Anonymní
Profil *
Jak kdy a jak na co, nejčastěji ovšem Eclipse, UEStudio, WinEdt.

POužívám to na C/C++, Fortran, PHP, XHTML, JavaScript, CSS, Perl, Delphi, LaTeX atd... pro tyhle věci neexistuje editor, kterej by uměl všechny výborně, škoda.
Kolibáč
Profil
Dříve Dreamweaver, PSPad.
Později gedit.
Dnes Bluefish.
Zítra Quanta, vim.
jansmitka
Profil
PSPad, Notepad - nic víc nepotřebuju...
F E F O
Profil *
jednoznacne Dreamweaver a pre jednoduchy HTML HTML editor
Timy
Profil
Zajímavě vypadá intype www.intype.info (teda až se dodělá, teď ještě moc použitelný není)
dafo
Profil *
PSPad
YoSarin
Profil
PHPEclipse, tsPHPeditorIDE a dřív jEdit.
PSPad mi k srdci moc nepřirostl...
A na C++ používám Dev-C++ (ale když jsem v tom vyrobil semestrálku, tak se mi ji nepodařilo zbuildit v ničem jinym... :-) )
Zp_
Profil
Visual Studio 2005 - programový kód na strane servera
Dreamweaver 8 - HTML šablóny
Aptana - programový kód na strane klienta
« 1 2 3 4 5 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0