Autor Zpráva
7lance7
Profil *
Pleas moje icq 336-311-448 potrebujem niekoho kdo by mi pomohol kdo je dotskuseny dakujem vám pls napr potrebujem pomoc ako dat na web veci a download ako dat odkaz na webhosting a plno inych veci takze kazdy kdo je ochotny mi pomoc plosim napiste mi na icq dakujem vám velmi.A takiez aký je rozdiel medzi HTML CSS Java sript?sak to sú programovacie jazyky nie?nie je jedno v ktorom robíte stránku lebo káamrát mi vravel ze v HTML to vie každy.
Peca
Profil
www.jakpsatweb.cz -Stačí přečíst, je tam vše. Bez toho se prostě neobejdeš...
Timy
Profil
7lance7
pročti www.jakpsatweb.cz najdeš tam odpovědi na všechny své otázky

"nie je jedno v ktorom robíte stránku lebo káamrát mi vravel ze v HTML to vie každy."
HTML zná každý, protože v ničem jiném prakticky stránka vytvořit nejde
7lance7
Profil *
a Java sript je naco?a CSS
7lance7
Profil *
a nikde na jakpsát web som nenašiel ako nahrat súbor na web napr 20mb súbor a niektoré veci mi proste nejdu preto som chel niekoho kdo by mi trochu po icq pomohol lebo si myslím že vo foru.........
Hooonza
Profil *
nikde na jakpsát web som nenašiel ako nahrat súbor na web

http://www.jakpsatweb.cz/publikovani.html

Musíš hledat dobře:-)
7lance7
Profil *
hej na servr som skusal nakopirovat ale neviem ako urobilsom čo tam píšu že .......a prihlásil som sa a potom som to natiahol na ten web obrazvka sa sfarbila a ked som dal ze sipku spet nebolo to tam uz. A zajímalo by ma aj ako nahrat súbory na web napr chem nejaký free program trebars a naco slúži to CSS a Java sript je mi 12 a jaksi som to nepochopil.Mozem programovat v CSS a java sript a HTML?lebo som čítal CSS a to je skoro to iste ako html len inak zapísane.
Peca
Profil
Přečni si CELÝ jakpsatweb.cz a bude ti všechno jasné. Chce to trpělivost a čas. Jinak to vzdej a lep si třeba papírové modely, nebo něco, v čem se vyznáš víc.
Bubák
Profil
Pokud by na tebe v začátcích jakpsatweb.cz bylo náročné, tak to zkus tady: Tvorba webu polopatě
pinkytm
Profil
Přečni si CELÝ jakpsatweb.cz a bude ti všechno jasné. Chce to trpělivost a čas. Jinak to vzdej a lep si třeba papírové modely, nebo něco, v čem se vyznáš víc.
Tak to sa mi paci
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0