Autor Zpráva
Zbyněk
Profil
Prosím o zhodnoceni tohoto webu. Je to můj 2. web už z vlastním designem.Věk 13 let.
http://gen-world.ic.cz
venca163
Profil
Zbyněk
blbá sekce
Gekon
Profil
Blbý web. Jak obsahově, tak i z hlediska webdesignera. Zbytečné hromady kódu navíc, CSS? Pche. A věk? Jsou kodéři, kteří mají ve 12ti vlastní 2nd doménu s PHP, MySQL a překrásným designem. Na věk prostě **** pes.
assimilate
Profil
Prosím o zhodnoceni tohoto webu. Je to můj 2. web už z vlastním designem.Věk 13 let.

Asi bych řekl, že to není high voltage, ale low!

Webdesign daný sajt nemá, proč píšete, že jste nějaký tvořil. A zbytek? Kup si nějakou hezkou knihu, projdi rádoby "designerské" blogy, fóra, specifikace, normy apod, a smělě do toho. Ve 13ti máš jistě času habaděj, takže neztrácej čas prosbou o kritiku a studuj.
assimilate
Profil
Jsou kodéři, kteří mají ve 12ti vlastní 2nd doménu s PHP, MySQL a překrásným designem

Mohu poprosit o nějakej link? Rád bych se taky podíval. Thanks
Zbyněk
Profil
hm dobrým ale furt je můj web lepší než náký zasraný blogy z hlediska zpracování. A víte co ja sem spokojenej se svin webem a nemusite mi tady nadavat ze mam blbej web. Nazdar ho****!!!!!
venca163
Profil
Zbyněk
=)
Zbyněk
Profil
Jo a jnom takovej malej detail nebyl to nahodou nekdo z vas co napsal na můj web pod nickem ich: **** ???
Jestli jo jakozto ja si zjistim vasi adresu tak ste v tom pripade pekný zm**i !
assimilate
Profil
Tak trochu mi to připomíná SuperStar a Aničku Dido, ale to jsem odbočil od tématu, ke kterému se vlastně ani nechci vracet a vůbec vlastně aní nevím, proč tyto puberťácké kecy komentuji. Sry za OT
tiso
Profil
Zbyněk ale furt je můj web lepší než náký zasraný blogy z hlediska zpracování.
To myslíš vážne? Lebo ako pokus o vtip to nebolo nič-moc... Prečo máš medzery v názvoch stránok? To si videl kde?
Zbyněk
Profil
Ňákej zasranej slovák mi do toho nebude kecat. Jo a z toho hleska zpracovani sem myslel to ze ty zasrany blogáři neumejí ani udeělat pořádně ten blog. Ty jejich protáhlý stránky sou příšerný a každý tam má skoro to samé tak už pls STFU demen** !!!
venca163
Profil
Zbyněk
jsi k smíchu
koudi
Profil
Tady se člověk občas i pobaví :), když tohle fórum objeví nějakej ujetej cvok :)
tiso
Profil
Zbyněk
zasraný je nejaké Tvoje obľúbené slovo že ho tak často spomínaš? LOL
Ak to mala byť urážka, tak sorry, nepochopil som... Na tie medzery v názvoch stránok si nereagoval, tak keď si v duchu povieš 10x zasraný aby si sa ukľudnil odpovedz mi na otázku.
Gekon
Profil
Zbyněk
Chlapečku, jsi velmi vtipný, možná by bylo lepší vykašlat se na tvorbu stránek a neprudit tady, co ty na to? A ovládej se.
Euroblb
Profil
Zbyněk
Hm, to že blogy některých lidí jsou hnusný, protáhly a strašně nejen dosekávají kompa, ale jsou i obludný ti musím dát za pravdu.
Co však je od tebe hnusný, je to, že píšeš tady kedy na ostatní co ti říkají svůj názor.
To se nedělá. a navíc musím potvrdit že mají pravdu.

Jo a stím věkem. Nezáleží na tom kolik ti je let, ale jak dlouho se tomu vjenuješ..
Kdyby jsi po měsíci bádání a čtení různých návodů a příkladu vyplodil tohle, tak bych ti řekl asi to samé co tiso.

študuj, študuj.
Jsem si taky myslel jak není těžké udělat web, ale pokud to chceš opravdu dotáhnout dokonce a pořádně
, nestačí jen půlhodinka na pc naklikat plno blbostí, a přitom nevědět co znamenají, natož je správně použít.
Zbyněk
Profil
Hm a kde asi naštudovat. Mno tak html je slabé z hlediska schopností a php je teěžké.
Můj kamarád je oproti mě mistr v tvorbě stránek a php umí z 5% tak co bych provedl asi já ?
tento web www.jakpsatweb.cz mi toho moc nedal protože je zamochaný a není to tu vše pořádně značeno
( tagy !!! )
A ostatní web yo tvorbě stránek stojí za vyliš prde*....!
Anonymní
Profil *
Můj kamarád je oproti mě mistr v tvorbě stránek

To asi každý (to máš za ty nadávky).

php umí z 5%

Jak to víš?

tento web www.jakpsatweb.cz mi toho moc nedal protože je zamochaný a není to tu vše pořádně značeno
( tagy !!! )

Nejdříve si dej do pořádku ten svůj "web". A jestli si nepochopil nic z www.jakpsatweb.cz tak jsi asi špatný čtenář, nebo člově s IQ zamrzlé kaluže.

Jo a urážet lidi, kteří ti chtějí pomoc je pod úrovní normálního chování, takže doporučuji KOMPLET předělat web. Když se koukneš do sekce Názor na stránku a koukneš se na nějaké weby, co tam chtějí ohodnotit, tak zjistíš, že tato tvoje diskuse nemohla dopadnout jinak, než tvým úplným fiaskem.
Joker
Profil
ROFL... no to je síla tohle.

Zbyněk
Když nechceš aby lidi psali svůj názor na stránku tak sem nepiš "Prosím o zhodnoceni tohoto webu."

Tohle nemá cenu hodnotit. Chce to přestat nadávat ostatním a začít se učit.

tento web www.jakpsatweb.cz mi toho moc nedal protože je zamochaný
Co třeba si přečíst alespoň základní kurs?
Pro začátek zkus nastudovat základy- HTML značky, počáteční a koncové značky a základní strukturu HTML dokumentu. Pak můžeme pokračovat.
Konstrukce jako:
<span><b><font><big><a><font></big></b></font></a></span>
to prostě není HTML kód. Při nejlepší vůli, to vypadá spíš jak když si někdo dělá srandu.
Anonymní
Profil *
Jo a jnom takovej malej detail nebyl to nahodou nekdo z vas co napsal na můj web pod nickem ich: **** ???
Jestli jo jakozto ja si zjistim vasi adresu tak ste v tom pripade pekný zm**i !


A co jako uděláš?? Nabančíš nám??
Undertaker
Profil *
Mohu poprosit o nějakej link? Rád bych se taky podíval. Thanks

Mě je 13 mám web klanu jedny mmorpg hry je to web PHP & Mysql - http://lostheaven.u-webs.net

na žádné ze svých stránek nemám dobrý design, ale PHP&&Mysql celkem rozumim....

mam domenu www.u-webs.net(humus tam ten rozcestnik) a pod tim mi bezi vsechny ostatni stranky
Euroblb
Profil
Undertaker
to máš pravdu že design není moc dobrej.
Ale ve 13 mít doménu, mno mě je skoro 20 a ještě jsem se na ni nezmoch... =)
Joker
Profil
Euroblb
To mně je ještě víc a doménu taky nemám :)

Undertaker
Chtělo by to učesat strukturu HTML kódu (skriptové funkce mají být uvnitř hlavičky, ne před ní, meta značka nemá v těle stránky co dělat), ale jinak jsou tam akorát takové řekl bych obvyklé chyby.
No ale nějaký design by to chtělo, to je pravda :)
Anonymní
Profil *
Zbyněk
dekuju ti, diky tobe sem se dneska bezvadne pobavil
M**
Profil *
Jsou kodéři, kteří mají ve 12ti vlastní 2nd doménu s PHP, MySQL a překrásným designem

Mohu poprosit o nějakej link? Rád bych se taky podíval. Thanks


http://matous.ptl.cz
Puzzle
Profil *
http://www.martinkos.estranky.cz/
Bhu
Profil
ale furt je můj web lepší než náký zasraný blogy z hlediska zpracování.

Neřekl bych
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0