Autor Zpráva
Kyberman
Profil *
Dobrý den, potřebuji poradit s jednoduchou věcí, pro mě je to ale velká záhada :) Mám stránky v rámech. V jednom rámu mám fotogalerii a pokud kliknu na náhled obrázku, tak se mi otevře v tom samém rámu. To by zatím bylo správně, ale potřeboval bych poradit, jestli je nějaký způsob, jak zařídit, aby se mi obrázek zobrazil například na modrém podkladu. Znám jenom jeden způsob, a to takový, že bych místo odkazu na obrázek, dal do cíle odkazu novou stránku, která by se zobrazila v tom samém rámci a která by už měla nastavené pozadí a vložený obrázek. To by bylo ale moc zdlouhavé, protože bych musel pro každý obrázek vytvořit novou stránku. Neexistuje jednodušší řešení? Děkuji za odpověď.
Casero
Profil
Kyberman
určitě přes php..jiank asi ne
Joker
Profil
Kyberman
Dotaz: Když nenačítáte novou stránku, jakým způsobem zobrazujete velký obrázek po kliknutí na náhled?
Bubák
Profil
Joker
Přece tak, že odkaz vede na velký obrázek.
Kyberman
Profil *
Jsem začátečník, umím jenom v hatlamatla. V tom php to jde jednoduše, nebo je to na delší vysvětlování? Nebo mohl byste mi napsat co mám kam vložit, aby mi to šlo? Jestli je to ale na dlouho, tak to asi zkusím najít na internetu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0