Autor Zpráva
xmenos
Profil
Nevite nekdo jak dat valstní pismo do stranek. Standartni pisma ktery se davaji do stranek seme moc nelibi. Tim myslim pisma ktery nejsou standartne podporovany. Jestli to jde nejak prilozit ke strance, aby nacital prohlizec v pismo na serveru.
quinux
Profil
Tak jde to např. pomocí http://www.jakpsatweb.cz/css/css-eot-weft-font.html
Ale osobně nedoporučuji. Je to nesmysl a jen tím ohrozíš dobré zobrazení u uživatele. Ani nevím jestli to vůbec někdo používá a myslím, že ani ne ;o)
xmenos
Profil
Dik zaradu uvažim to.

Jeste by me zajimalo jsetli se musi pri psani HTML kodu psat pri psani textu typ pisma. Nebo jesli staci zadny typ pisma nepsat u textu. Ze byse se u kazdy ho uzivate stranka zobrazovala jinak podletoho jaky ma on nastaveny pismo v prohlizeci nebo v systemu. Me jde de oto jsetli to je dobry napad.
Bubák
Profil
Pokud nezadáš žádné písmo, použije se písmo podle nastavení prohlížeče. Pokud chceš mít na použité písmmo částečný vlivm použij "rodinu písem" (generické písmo):
serif
sans-serif
cursive
fantasy
monospace

Příklad:
p {font-family: sans-serif; }

www.w3.org/Style/Examples/007/fonts.html
www.jakpsatweb.cz/css/font-family.html
Dmagician
Profil
Pomerne zaujimave riesenie je SIFR. Stranka si v strukture stale ponechava povodny textovy obsah, ktory je vsak pomocou JS a FLASH nahradzany alternativnym zobrazenim.

o sifr:
http://www.mikeindustries.com/sifr/

example page:
http://www.mikeindustries.com/blog/files/sifr/2.0/

neodporucal by som to ale s pouzitim preháňať. Je to skôr taká hračka.

roman
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0