Autor Zpráva
Fazol
Profil *
Cau chci se zeptat jak mám udělat aby když kliknu na nějaký odkaz aby se rozevrel a zobrazily se dalsi odkazy?? Prostě to co je na tyhle strance odkaz! díky moc za odpověd
Alphard
Profil
neprohlížel jsem zdrojový kód u tvého odkazu, ale většinou se to dělá změnou css stylů za pomoci javascriptu
Casero
Profil
stačí se podívat do kodu..jiank hledej na JPW zobraz skrýj text určo to najdeš
Fazol
Profil *
a jak presne se to dela prez ten java script
Retal
Profil
Pokud můžeš, tak se tomu vyhni. Každé kliknutí, které stojí mezi návštěvníkem a jeho cílem, je špatné.
venca163
Profil
Fazol
příjemná alternativa
http://css.interval.cz/priklady/priklad-25-1.htm
Joker
Profil
Pokud chcete zobrazit podmenu při najetí myší, je to velice jednoduché, přes CSS a pseudotřídu :hover. Jen je potřeba dát pozor na to, že Internet Explorer neumí :hover pro jiné prvky než odkazy

Pokud chcete na kliknutí, tak kombinace JS+CSS. Udělejte si nějakou takovouhle strukturu:
<div id="prvni">
<h3 onclick="prepni('prvni')">Blok 1</h3>
<a href="neco">Položka 1.1</a>
<a href="necojineho">Položka 1.2</a>
<a href="jesteneco">Položka 1.3</a>
</div>

Ta funkce prepni bude přepínat className prvku s daným id třeba mezi "rozbaleno" a "sbaleno":
function prepni(id){
if(document.getElementById && (prvek = document.getElementById(id))){
if(prvek.className=="rozbaleno") prvek.className = "sbaleno";
else prvek.className = "rozbaleno";
}
}

No a pak stačí do kaskádových stylů dát:
.rozbaleno a{
display:block;
}
.sbaleno a{
display:none;
}

Jen poznamenám, že pro lepší přístupnost by měly být v HTML všechny položky rozbalené a schovávat by je měl Javascript. Potom lidi bez Javascriptu uvidí sice celé rozbalené, ale funkční menu.
Fazol
Profil *
A kdyz sem si vytvoril tlacitko ve FP a chci aby se po stlaceni toho tlacitka otevrolo to podmenu tak mi to porad nejde udelat! :( Muzete mi pls poradit!kdyztak my sem dejte popis jak to udelat! jeste to neumim moc ovladat!Diky moc
Anonymní
Profil *
Zkus pohledat na http://css.maxdesign.com.au/ třeba tam objevíš to, co potřebuješ, nebo se ti třeba zalíbí něco jiného.

PS: Fazol, nejsi náhodou z okolí Mladé Boleslavi?
Joker
Profil
Fazol
Musíte napsat skript na onclick toho tlačítka. Ve FrontPage Vám to přesně neporadím, jelikož jsem s ním tak posledních alespoň pět let nedělal.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0