Autor Zpráva
mjkl
Profil *
Jak mám dát odkaz na fotky aby se mi fotka otevřela v novém okně bez menu prohlížeče a pak následně po kliknutí na fotku se mi vyplo okno.
díky moc!!!
venca163
Profil
javascriptem

http://www.jakpsatweb.cz/javascript/window.open.html
mjkl
Profil *
na to sem se díval ale nevím kam to mám napsat :( jestli

<a href="obrzek.jpg" onclick="window.open("obrzek.jpg", "nove", "width=800,height=600,menubar=yes,resizable=yes,left=0,top=0")">obráze k</a>

nebo jak, nevím kam to nacpat :( tady tohlensto
window.open("obrzek.jpg", "nove", "width=800,height=600,menubar=yes,resizable=yes,left=0,top=0")
Bubák
Profil
Hlavně "to" nikam necpi ;-)
<a href="xmms.png" onclick="return !window.open(this.href, '_blank', 'width=800,height=600,resizable,left=50,top=50');">Foto</a>

Jenom nevím, proč v prvním příspěvku mapíšeš, že nechceš menu prohlížeče, a do kódu nacpeš menubar=yes.
venca163
Profil
ale nevím kam to mám napsat
prostě místo "normálního" odkazu ( <a href="">...</a> ) dáš tento odkaz...

co tam chceš, nebo nechceš, jak to má být velký to si nastav, jak chceš...

myslím, že v linku, co jsem sem dal je vše jasně popsaný
mjkl
Profil *
jojo to Bubák sorry já sem prostě zkopčil jen ten kod a neřešil sem to ;) jinak už mi to faká ;) díkes moc
Bubák
Profil
jojo to Bubák sorry já sem prostě zkopčil jen ten kod a neřešil sem to
Yuhů má v té ukázce uvozovky, a tys to narval do uvozovek, tak proto ti to nefungovalo. Na to musíš dávat pozor. V takových kódech dávej uvozovoky do apostrofů, nebo apostrofy do uvozovek, podle toho, co to více vyhovuje.

Pro ukázku, tyhle kódy fungují stejně, jen mají navzájem prohozené uvozovky a apostrofy:
<a href="xmms.png" onclick="return !window.open(this.href, '_blank', 'width=800,height=600,resizable,left=50,top=50');">Foto</a>
<a href='xmms.png" onclick='return !window.open(this.href, "_blank", "width=800,height=600,resizable,left=50,top=50");'>Foto</a>
mjkl
Profil *
jo a ještě něco ta délka width a výška height je v jakých jednotkách? to jsou pixely či co nebo jak to dám přesně do pixelů? Do pixelů to dám pomocí css? když jsem zkoušel zapsat width=800px tak mi to nefungovalo díky
Bubák
Profil
Jsou to pixely, ale u nich je jednotky nepíšiu (v CSS je to jinak, tam jednotky pstát musíš, s výjimkou nuly). Procenta jsem netestoval, ale myslím si, že by mohly fungovat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0