Autor Zpráva
Loyal
Profil *
Mam obrazky na stranke ale IE mi ich nezobrazuje no Opera a Firefox ich zobrazi(nemusite mi tu vysvetlovat preco IE nie a Opera s Firefoxom ano).
Moze to byt v tom ze mam sice obrazky v rovnakom adresari ako index cize som nezadaval adresu obrazkov ale IE to nepodporuje?
(tyka sa to obrazkov nie pocitadla navstevnosti, kalendara, atd.)
No neviem.
A co sa tika toho ALIGN="right". Mam kalendar a chcem ho dat do prava ale ak zadam tento tag hodí mi ho sice na pravo ale vsetko v jeho rovine sa posunie bud nad neho alebo pod.(br tag som nezadal) Cize mam tam prazdno.
PS: tuto je moja stanka a na nej si mozete poziet aj tieto problemy ktore mam.Hlavne si vsimnite ten kalendar ako vsetko posuva od seba na hor ci na dol a tom mi robia vsetky objekty pri zadani tohto tagu. www.pcempire.wz.cz
Bubák
Profil
Přidám se k tápajícím "zkušebníkům". Zkus smazat:
<base href="" target="">
Na 90% si myslím, že to nepomůže, ale na 100% to tam máš zbytečně.

Moze to byt v tom ze mam sice obrazky v rovnakom adresari ako index cize som nezadaval adresu obrazkov ale IE to nepodporuje?
To vůbec nevadí, cestu k obrázkům máš korektně napsanou. S vysokou pravděpodobnosí je to něco, co Zuhů na stránce "Proč nefungují obrázky" nemá. Pro zajímavost, když dám do ie cestu k některému z obrázku do adresního řádku, tak ho zobrazí:
www.pcempire.wz.cz/button1.gif
Loyal
Profil *
Takze to prve nepomohlo a to dru he mam chapat tak ze mam zadat adresu?
venca163
Profil
<body background="images.6.gif"
nemůže vadit ta tečka v názvu obrázku?
Loyal
Profil *
Nie pretoze v inych obrazkoch tu tečku nemam a tiez neidu
Bubák
Profil
Nechci se hádat, ale udělal jsem dvě skoro stejné stránky, liší se jen (ne)použitím tagu base a výsledek je stejný, jako u tebe, pokud tag base použiju. A s pravděpodobnosí, hraničící s jistotou a to může atribut "href". Krom toho ti na webu pořád straší stránky se zbytečným tagem "base". Pokud jsi to smazal jen na chvíli, je možné, že se ti načetla původní verze stránky z cache.

http://teststranek.kvalitne.cz/base0.html - prohlížeče zobrazí obrázky
http://teststranek.kvalitne.cz/base1.html - prohlížeče zobrazí obrázky, jen IE je nezobrazí
Poznámka: testováno v IE, Firefoxu a Opeře.

to dru he mam chapat tak ze mam zadat adresu?
To znamená, že IE zobrazí obrázek, když třeba klepneš na odkaz, aby se zobrazil. Znamená to, že chyba není v obrázku, IE ho dokáže zobrazit.
Bubák
Profil
venca163
Obrázek se může klidně jmenovat prn.obrazek.gif - s tímhle názvem se dá zažít trocha legrace.
Loyal
Profil *
No tak vies ja som(teraz to nebodem rozoberat)ale jak som to dal na web ide stranka s obrazkami aj v IE diki
Loyal
Profil *
A co sa tika toho ALIGN="right". Mam kalendar a chcem ho dat do prava ale ak zadam tento tag hodí mi ho sice na pravo ale vsetko v jeho rovine sa posunie bud nad neho alebo pod.(br tag som nezadal) Cize mam tam prazdno.
PS: tuto je moja stanka a na nej si mozete poziet aj tieto problemy ktore mam.Hlavne si vsimnite ten kalendar ako vsetko posuva od seba na hor ci na dol a tom mi robia vsetky objekty pri zadani tohto tagu. www.pcempire.wz.cz

A na tuto otazku este nepoznam odpoved.
Poradte.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0