Autor Zpráva
milanek
Profil
Ahoj, mam celkem zvlastni problem. Az donedavna jsem resil pozicovani pro ruzne prohlizece pomoci top; a _top;

napr:
<div id="neco" style="position:absolute; width:468px; height:60px; z-index:1; right: 15%; top: 40px; _top: 45; visibility: visible;">
...
...
...
</div>

Tohle fungovalo korektne, Opera i IE si nacetly svoje odsazeni od horni strany. Ted jsem tenhle kod zase potreboval nahodit, ale v IE 7 a ani Opere 9 mi to uz parametr _top vubec nebere, a vsechno se tudiz zarovnava od vrchu (odsazuje) o tech 40px; z top, ale ja bych potreboval, aby se to v kazdem browseru hazelo jinak :-(
Nevi nekdo, v cem muze byt problem a jak to korektne napozicovat? Nejsem v tomhle moc zbehly, takze budu rad za cokoliv, co pomuze.

Diky a preji hezky den,
Str4wberry
Profil
Přečti si tohle http://www.lupa.cz/clanky/navrat-modreho-e/
milanek
Profil
diky, koukam ze na co MS sahne, to ****** :-(
AlešD
Profil
Zkus tam dát místo _top třeba %top, jinak zkus podmíněné komentáře (only IE) třeba tady:
http://www.mraveniste.org/weblog/2006/03/16-msie-komentare.html
DoubleThink
Profil *
_top: 45
Co takhle zkusit připojit jednotku

například _top: 45 hrušek
Chamurappi
Profil
Zvláštní. Už několikrát jsem si všiml, že lidé na můj článek o Exploreru 7 reagují takhle. Copak tam na MS nadávám? Možná jsem to s tou objektivitou přehnal, každý v mých slovech vidí jen to, co vidět chce.

Reaguji na milanka:
Předpokládám, že patříš do té zasněné menšiny, co si myslí, že používá XHTML, a teď tě trápí, že máš Explorer 7 ve standardním režimu. Šestka ti v quirku vzala vlastnosti s podtržítkem a bez uvedení jednotek. Sedmička se v quirku chová úplně stejně.

Pokud vím, Opera 9 nikdy vlastnosti s podtržítkem neinterpretovala.
milanek
Profil
AlesD: Diky moc za ten tip na %top; tenhle parametr bere i IE7 a konecne se to da pozicovat tak jak jsem potreboval.

DoubleThink: jo to je jasny s tim pripojenim px nebo %, jen mi to v tom prikladovym kodu nejako vypadlo:-D

Chamurappi: Jinak s tou reakci na MS jsem to myslel az moc prehnane, jelikoz sem z toho byl nastvanej; samozrejme na pc taky pouzivam wokna a diky za ne :-D a vlastne i za novy IE, i kdyz Opera 4ever
AlešD
Profil
milanek:
poděkuj reději Chamurappimu, který to zmiňuje v článku na Lupě a já to pouze odcitoval a neuvedl zdroj, čímž se králi králů omlouvám. Jinak je to nevalidní a já nevím co, lepší je ten IE přepnout do quirku a je po ptákách.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0