Autor Zpráva
djfreak
Profil
S flash playerem jsem neuspel tak se ptam tady zda mi nekdo nemuze napsat html kod na media player a navod jak do nej dat nejaky to video , jestli jde jen avi a nebo i jiny formaty a aby misto cerny zahajovaci obrazovky byl nejaky obrazek , moc vam budu vdecnej za rady , prosim jsem zacatecnik uplnej , neumim html kody nic , delam web v FP , tady mate ukazku moji tvorby a sami uznate ze nejsem zadnej profik :-DDD http://star-cup.ic.cz ... vsem predem moc diky. Tomas
Argos
Profil
podlě mě bych video do stránek dal jedině jako stažitelnej soubor - dneska už možná není problém že by uživatel daný video nestáhnul - kvůli velikosti - ale jakmile dáš do stránky objekt s videem budeš mít akorát problémy s dostupností - stějně to pravděpodobně nakonec půjde jenom v IE případně v jiným JESPRu - prostě popřemejšlej o tom jestli je nutný dávat na stránku video jakože rovnou přehrávající se soubor a nejde to dát třeba ke stažení - a't si to pr¨rohlídne jen ten kdo opravdu chce a přehrát si to taky potom může v čem chce nebo v čem mu systém dovolí - já třeba v linuxu wmp vložený videa nemám moc rád :-[
djfreak
Profil
ale ja delam takovy stranky o turnaji v on-line manageru a to video je upoutavka na turnaj tak proto bych ho tam chtel at ho vidi vsichni hned jak si otevrou tu stranku.
I.w.o
Profil *
Video
Kód: <EMBED src= "_adresa_" autostart="true" width="_délka_" height="_šířka_">
<NOEMBED><FONT size= "-2">Nemáte nainstalovaný plugin, nebo povolen aktivní obsah!</FONT></NOEMBED> To je jednoduchý zdroják pro video, nefunguje mi v rámu, kde se rozjede pokaždé znovu!
Jen upozorňuji, video by nemělo mít více než 1Mb - to je maximum! Potom to docela dost dlouho najíždí!
Když je větší, tak vzít screenshot, udělat ho jako odkaz na to video a kdo má zájem, ten si klikne!
Honzas
Profil *
Díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0