« 1 2
Autor Zpráva
habendorf
Profil
a navyse mam jeden problem, ktory neviem vyriesit a DUFAM, ze sa v XHTML vyriesi...

Tak to be mě fakt zajímalo o co jde.
radozaj
Profil
Anonymní = radozaj
pracitaj si diskusiu.
radozaj
Profil
Ale sa mi zda, ze bez uspechu... robi mi to rovnaky BUG
Gekon
Profil
Ach jo.. rychle to smažte. Tohle jestli uvidí Chamurappi, tak...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Gekona:
Já to tu sleduji. A nechává mě to v klidu, radozaj stejně na XHTML nepřechází, pouze si po vzoru Plaváčkova webu prasí HTML kód XML syntaxí. Když ho to sexy písmenko navíc tak moc láká a doporučují ho i odborníci Weidova formátu, tak mu to asi nevykecám.

Reaguji na radozaje:
Dokud nezměníš MIME typ, užíváš HTML, přístup prohlížečů k tvému kódu se vůbec nijak nemění, vnímají jej jako pokažené HTML. Žádný problém tím nevyřešíš, nanejvýš naopak. Až teprve s XML MIME typem se něco změní. K horšímu.
radozaj
Profil
Som si toho vedomý, a tak sa snažím všetko čo spravým v XHTML aby bolo validné s príslušným DTD XHTML. Taže od pokazeného HTML v XHTML smerujem až k 100% valitide. Alebo aspoň sa snažím.
Chamurappi
Profil
Reaguji na radozaje:
Som si toho vedomý, a tak sa snažím všetko čo spravým v XHTML aby bolo validné s príslušným DTD XHTML
Nezáleží, jestli je dokument proti příslušné DTD validní či není. Pořád jej prohlížeče zpracovávají jako HTML, které jim podsunuješ pokažené -- s lomítky navíc. Dodáváš jim zmetek a je jedno, jestli je to zmetek stoprocentně validní, protože <!doctype> užitou technologii neurčuje.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0