Autor Zpráva
basquiat
Profil *
Ahoj, potřebuju pomoci s následujícím: Webovou stránku jsem rozdělil na několik částí pozicováním. Uprostřed stránky je čtverec, který obsahuje asi malých 20 obrázků. Chci, aby se po kliknutí (onclick) nebo najetí kurzorem myši(onmouseover)na jeden z těchto obrázků, tento obrázek zobrazil zvětšený(=původní velikost) před tímto čtvercem s těmi malými obrázky. Ještě lépe, kdyby ten výsledný zvětšený obrázek, který bude překrývat část malých obrázků schovaných za ním ve čtverci, byl trošku průhledný. Děkuji za každou radu, ale podrobnou-jsem začátečník. Asi to bude chtít z-index, nebo tak, co.....no radši poraďte.....díky moc. Jo, bylo by fajn, kdybych nemusel použít javascript a kdybych mohl výslednou zvětšeninu přesně pozicovat....
tiso
Profil
...skôr by to chcelo nejakú knihu o CSS a získať potrebné vedomosti z nej...
basquiat
Profil *
v CSS jsem nic takového nenašwl-to slouží pouze k úpravám(=formátování) ne k vytváření událostí...
swetko
Profil
basquiat
ano vsetko co si napisal ide pomocou css, az na tu priehladnost.. to by chcelo nejake filtre a ti nie su spolahlive

ako sa vravi u nas na dedine RTFM (:
Retal
Profil
Zkus se podívat na Javascriptovou knihovnu Lightbox, mohla by tě nakopnout. Nebo použij už hotovou galerii - Plogger, Zenphoto, Gallery2...
basquiat
Profil *
ok.dik
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0