Autor Zpráva
martindurin
Profil *
Co myslíte, že bych měl na těchto stránkách vylepšit?

www.gamemaker.czechian.net
Casero
Profil
Menu, písmo...
Eddie
Profil
Farby
logo je neostre
zmenit farbu odkazov a pridat nejaky hover
Gappa
Profil
Hlavně tu žlutou barvu :-)
Mistr
Profil
martindurin
(1) Na stránkách odkazovaných z homepage chybí hlavička. Kampak se poděla?
(2) V hlavičce máš odkaz Homepage. Přejmenuj ho, prosím, vzhledem k odkazu, kam míří. Uživatel očekává, že se dostane na titulní stránku Tvého webu, ne k Holanďanům.
(3) Proč je část menu česky a jiná část anglicky?
(4) U odkazu Download bych uživatele upozonil, že se bude stahovat popisovaný program. Jinak by se také mohlo stát, že se vylekají, co to na ně vyskočilo za okénko a utečou.
(5) Příliš se mi nezamlouvá ta hlavička, zvláště menu a jeho hover efekt.
Thalia
Profil
Když kouknu na kód, tak hlavní co mě zaujme, je obalení obsahu stránky do nadpisu h3.
Jinak viz Mistr.
FantomX1
Profil
ja by som len dodal ze homepage a home nie je v ponimani to iste, mne to ten dojem nenavodzuje, ale mozno som zaujaty ze tym ze tu homepage poznam ;)
KuKu
Profil
Já bych to udělal celý znova nebo někomu řekni ať ti to udělá ale je to děs
Honza11
Profil *
Doporučoval bych dát hlavičku do frame, není to sice moc profi, ale je to docela efektní, v podkategoriích (třeba lekce) se ti nestratí menu.....
S přejmenovánim odkazů plně souhlasim....
ppooler
Profil
Je to dobrý nápad...- (myslím tím web o GameMakeru)- jednou jsem taky uvažoval, že udělám web o Gamemakeru ,a přišlo mi to jako hodně vysoká laťka...protože jsem v něm udělal jen dvě primitivní hry...ale aspoň jsem si splinil ten pocit o kterém píšeš na první straně...
a co se týče webu- , tak já bych asi zvolil netučné písmo,a místo žluté klasicky nudnou bílou. to je jistota-...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0