Autor Zpráva
Monster
Profil *
Dobrý den,
mám naléhavý dotaz: potřebuji vycentrovat DIV.
V Internet exploreru to funguje uplně bez problému, ale mozilla firefox to prostě pochopit nechce.
Takhle vypadá zdroják:

<BODY>
<h1>Nadpis</h1>
<div id="body">
<div id="uvnitr-body">
<h2>Vo co go?</h2>
<p>Bla,bla,bla, text a text a text a text a zase text, atd., atd., atd., atd.,...
<br>Chtěl bych vás poprosit, abyste nekopírovali tento obsah(hlavně barvy a rozmístění)
</p>
</div>
</div>
</BODY>

CSS vypadá takto:

#uvnitr-body p {position: relative; left: 15px;} BODY {font-family: arial; background-color: #FCF8E0; font-size: 13px;color: #000000; text-align: center;} h2 {color: #304352;} h1 {color: #304352;} #body {background-color: #F9F0BF; border-style: dashed; border-width: 1px; border-color: #000000; width: 800px; text-align: center;} #uvnitr-body {width: 760px; text-align: left;}

Předem děkuji za případné odpovědi.
Railbot
Profil
margin: 0 auto

Chtěl bych vás poprosit, abyste nekopírovali tento obsah(hlavně barvy a rozmístění)
To mě pobavilo :)
Monster
Profil *
díky moc za odpověď!

To, že vás to pobavilo, tak to věřím. Ale co jinýho jsem tam měl napsat? Dal jsem si s tím práci :-)
Railbot
Profil
Monster
No, při vší úctě...to, co jsi vytvořil, má trošku pokročilejší člověk hotové během dvou minut :)
Miloš
Profil
No, při vší úctě – kopírovat něco takového?
1) #uvnitr-body p {position: relative; left: 15px;} — proč potřebuješ každý odstavec uprostřed #uvnitr-body posouvat o 15px?
2) font-family: arial; — za arialem chybí obecná rodina
3) font-size: 13px; znamená, že si ten text zhruba 2/3 návštěvníků (IE) nezvětší.
4) border-style: dashed; border-width: 1px; border-color: #000000; lze zapsat jako border: 1px dashed black;
5) Vůbec se mi to nelíbí.
Gappa
Profil
3) font-size: 13px; znamená, že si ten text zhruba 2/3 návštěvníků (IE) nezvětší.

a 99% uživatelů IE o ničem takovém neví a ani netouží :)
Gappa
Profil
pardon, omylem jsem to odeslal 2x :(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0