Autor Zpráva
anonym
Profil *
Pls poradte delam web pres iframe ale kdyz odkazuju treba /novinky.html tak mi najede jenom ten iframe ale ja chci ten iframe v tom ramecku co mam v index jaky je kod na to ?
Mistr
Profil
anonym
Píšeš to sice hodně nepřehledně, ale asi se Ti jedná o toto: http://www.jakpsatweb.cz/iframe.html#odkazy

Pokud jsem se netrefil, pak se, prosím, lépe a pochopitelněji vyjádři.
venca163
Profil
anonym
budu hádat...máš stránku "A", index, který pravděpodobně obsahuje nějakou hlavičku (logo) a menu...a další stránky ("B","C"...) otvíráš do iframu? a problém: pokud odněkud (např. z vyhledávače) vede odkaz na stránku B (nebo C...) tak se ti otevře jenom ta stránka B, bez menu a loga, totiž stránky A?

to je nevýhoda tohoto řešení webu...lze to pravděpodobně vyřešit nějakým složitějším javascriptem

pokud jsem se netrefil, pak se, prosím, lépe a pochopitelněji vyjádři.
MartinezZ
Profil *
2 venca163 - vyjadril si se na proste presne - cirou nahodou nemas nejake blizsi info o tom slozitejsim scriptu, co? Uz jse na ten script kdysi davno narazil, ale uz nevim kde, a pochybuji, ze bych si ho sam napsal - upravit ano, ale od piky to ne :(

Diky za cokoliv...
MartinezZ
Profil *
eee - omlouvam se, ze pisi bez diakritiky (prececetl jsem si to pozde a navic jsem u pocitace s hoodne rozharasenym nastavenim...)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0