« 1 2 3 4 »
Autor Zpráva
kolouch
Profil
měl by sis nastudovat něco o cestách, adresářích a souborech.

Proč tam mam dávat adresář download ? Když ho tam nedam, tak se nic nezmění.
Samozřejmě, že tam nemusíš mít žádnej adresář download, když budeš mít všechny soubory (i ten ke stažení) ve stejném adresáři, odkaz bude

<a href="matrix_dojo.zip">Něco ke stažení</a> , případně tam přidáš ten titulek.

když budeš mít soubor matrix_dojo.zip v adresáři bumbácpadám, tak odkaz bude:
<a href="bumbácpadám/matrix_dojo.zip">Něco ke stažení</a>

a pokud budeš hostovat třeba na webzdarma, tak cesta k takovému souboru bude:
http://necotveho.wz.cz/bumbácpadám/matrix_dojo.zip
Anonymní
Profil *
Jak mam udelat, aby jeden odkaz byl treba cervenej a ostatní odkazy byly modrý ?
Anonymní
Profil *
Jak mam udelat, aby jeden odkaz byl treba cervenej a ostatní byly modrý ? LukasMage
Lukasmage
Profil *
jj Dík moc.
Lukasmage
Profil *
ahoj
Lukasmage
Profil *
ahoj, stránku mám uz skoro hotovou, ale zaregistroval jsem se na webu zdarma a jsem pripojenej pres ftp ( jedinej zpusob jak vim, jak dat stranku na web :), ale porad mi to pise NEPOVOLENY PRISTUP i kdyz
soubor index.html mam. Nevim, kde sem udelal chybu, ale :
1) zapl jsem total commander
2) dal nové pripojení ftp
3)meno serveru nebo nak tak
4)uziv. meno
5)heslo
6)a byl sem pripojen. myslim np
7)rozklikl jsem ( také ve T. Commander ) svojí slozku kde mám vsechny své ulozené stránky z notepadu
8)jednu z nich jsem pojmenoval index.html ( ostatní jsem mel jako screenshot atd. abych je poznal )
9)zmackl (*) potom (F5) a pak (Enter)
10)zapl jsem svuj prohlizec a zadal adresu.
11)pise mi nepovoleny pristup.

A pak bych prosil, mam problem :)) kdyz pisu normalne treba ve wordu tak mi hacky fungujou, ale jakmile pisu v Internet Explorer tak mi nak nefakaj (btw v Mozille mi fungujou :))
jinak mi je 14,5 let tak mi odpustte ze se ptam na kazdou asi kravinu :)) LukasMage
Lukasmage
Profil *
link je www.jef-clan.wz.cz
kolouch
Profil
A dodržuješ velikost písmen? Soubor musí být pojmenován malými písmeny.
index.html
Ani počáteční písmeno nemá být velké.
Lukasmage
Profil *
jj ale slozka ve které to mam ulozený se jmenuje komplet web, ale to asi nevadí.
kolouch
Profil
ale na serveru ten soubor nesmí být ve složce.
Musí tam být v KOŘENOVÉM adresáři.
Lukasmage
Profil *
v koYenovém adresáYi ?
kolouch
Profil
no prostě na serveru ten soubor index.html nesmí být v žádné složce.
Lukasmage
Profil *
takze vsechny slozky muzu mit ve slozce a jenom to zkopiruju a pouze index.html musim mit treba na plose ?
Lukasmage
Profil *
jinak v 6) sem psal rozklikl jsem slozku :))
Lukasmage
Profil *
v 7 :)
Lukasmage
Profil *
na webz psali rozkliknete svoji slozku a zkopirujte
kolouch
Profil
na jaké ploše?
Mluvím tady o serveru. Aby se nezobrazovala ta hláška o nepovoleném přístupu, musí být index.html v kořenovém adresáři.
To znamená, že nesmí být umístěn v žádné složce.
Když se spojíš se serverem webzdarma přes ftp, prostě tenhle soubor uploaduj a nečachruj tam se složkama.
Ostatní soubory samozřejmě ve složce mít můžeš, ale pak musíš mít správně napsaný odkazy.
Lukasmage
Profil *
chvilku vydrz jo ?
Lukasmage
Profil *
ok dík, akorát mi na hl. strance nenabehl back ground obrazek a nejde mi join us.
Lukasmage
Profil *
a to mi normalne offline de.
kolouch
Profil
no teď je potřeba abys měl v indexu správně napsaný odkazy na soubory co nefungujou. Ale mě tam nějakej background obrázek naběhnul.
kolouch
Profil
V indexu máš na soubor join us odkaz takhle:

a href="join us.html"....

Třeba v názvu toho souboru mezeru nemáš..
kolouch
Profil
koukám že mě nefungujou ani members a screenshots..

A to počítadlo je docela zvláštní. Neříkej mi, že máš na stránkách 775 lidí zrovna v tuhle chvíli :-)
Lukasmage
Profil *
lol aha ja ho tam zapomel zkopirovat :)) jinak jak muzu smazat treba download atd. ? kdybych to tam nechtel ? nakou zahadou tam mam dva indexy :))
Lukasmage
Profil *
jj members a scr. tam dam pozdejc.
kolouch
Profil
smazat ze serveru?
No klikni na soubor a stiskni klávesu DEL. :-))
Lukasmage
Profil *
a logo uz taky skoro budu mit .))
Lukasmage
Profil *
dík ja to mazal dole v liste a dal smazat a napsalo mi to spojeni preruseno i kdyz sem ho smazal ted je to ok :)) Diik moc.
kolouch
Profil
Jo a doplň si do hlaviček meta tagy se znakovou sadou. Lidem co mají Firefox (jako já) to hází třeba toto:
Jak se k nám mů�e� připojit

a to není hezký.
Lukasmage
Profil *
lol ja smazal spatnej index. Dík moc a ten scr asi bude ze se to pomalu nabiha i kdyz ostatni scr. mi nabehnou hned. mel si tam yodu vbitevni rave nebo cerno ?
« 1 2 3 4 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0