Autor Zpráva
Vladosik
Profil
Mam poznamku. Na webove strance mam definovany "kontejner", v kterem je veskery obsah (mimo to je jen obrazek pozadi). Ten mam rozdeleny na levy sloupec (menu), stred (text) a pravy sloupec (obrazky). Cely kontejner ma velikost 940px. Ale levy sloupec ma 150px, stred 500px a pravy 260px, coz je dohromady 910px!! Ruzne jsem ted sloupce upravoval a toto mi z toho vzniklo. Kdyz celemu kontejneru nastavim odpovidajici hodnotu 910px, tak se mi pravy sloupec smrskne a obrazyk hodi az dolu pod veskery obsah. Cim to je, ze ty rozmery nesouhlasi?
Vladosik
Profil
Ted me napad ze by to mohlo byt hodnotami u margin, ktere mam u sloupcu nastavene...
Mistr
Profil
Vladosik
Možná by stálo za to sem poslat i odkaz na onu stránku.
Vladosik
Profil
Me se nechtelo kvuli reklame:-) Ale ted uz bych to nechal byt. Je to skutecne nastavenymi paddingy a marginy. Jen je divne ze to stale nesouhlasi, ikdyz jsem prenastavoval hodnoty paddingu a marginu aby mi vse dalo dohromady 940px, tak stejne mi to blbe dela ten pravy sloupec. Ale to je jedno, treba jen spatne pocitam. Necham to tak jak to bylo, protoze to funguje:-)
souki
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/css/mody-prohlizecu.html
Joker
Profil
Me se nechtelo kvuli reklame
Pochybuju, že by někdo bral jako reklamu hodit odkaz na stránky, kde se vyskytuje popisovaný problém :-)

Navíc pochybuju, že by to znamenalo nějaké extra zvýšení návštěvnosti a na vyhledávače to nemá vliv (všechny odkazy na cizí weby tu mají nofollow)
Vladosik
Profil
Pochybuju, že by někdo bral jako reklamu hodit odkaz na stránky, kde se vyskytuje popisovaný problém
Tak ne primo, ale uz jsem tu s tim webem resil nekolik problemu a bylo mi blby dat po nekolikaty za par dnu zas odkaz (aby se to nebralo ze to delam schvalne:-) )

vyhledávače to nemá vliv
To jsem nevedel ze to ma nofollow. Kazdopadne vzhledem k tomu ze uz tu odkazy mam, tak treba na seznamu, kdyz si dam vyhledat moji stranku my toto forum a na nem umisteny odkaz vyjede na druhe strance...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0