Autor Zpráva
nik
Profil *
Zdravíčko,
rád bych se vás zeptal na to, jaký je váš názor na častou chybu objevující se na internetových stránkách vytvořených i profesionálními společnostmi. Velmi mě tento problém překvapuje a tedy i zajímá. Jedná se o nepěkné posouvání stránky, pokud kliknu na jinou polozku v rozcestníku.

Jako příklad uvedu třeba tyto stránky

http://www.petra-polifkova.com/

-pokud klikáte například v Mozille mezi OBRAZY v menu a pak přepnete na PETRA POLIFKOVÁ nahoře, celá stránka vám ujede o pár pixelů do stran.

Další příklad zde

http://www.jaros-dalibor.com/

-když klikám mezi WEBDESIGN a TECHNOLOGIE v menu, opět se to celé hne.
Vůbec se mi to nelíbí, považuju to zahrubý kaz na stránkách. Přitom ho nalézám všude. Proto si na to sám dávám velký pozor. Přijde mi trapné když je stránka rádoby profesionálně navržena (nemluvím o sobě) a pak to tam takhle skáče.
Co mi zaručuje nepohnutí jsou rámce, kdy menu zůstává stejné a nemá šanci se pohnout. Za to mě ale asi ukamenujete, neb to se už nepoužívá.
Tedy jaký je váš názor na tento problém? Děláte tyto chyby taky? Nebo si právě na to dáváte pozor? Jak jim snadno předejít?
Bacha bacha bacha, sem amatér, tak pomalu a srozumitelně. Nezapomeňte že jsem primitiv.
Nik
gyoja
Profil
Ten design je vystředěný a při delší stránce se objeví posuvník, při kratší zase zmizí. To způsobuje ten posun do strany. Použiju okřídlenou módní frázi: nejde o chybu , ale o vlastnost.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0