Autor Zpráva
Skala
Profil *
Ahoj, poradite mi nekdo jak spravne nakodovat takove to pozadi - http://www.phpscape.rsnazory.eu/_accounts/_skala/Reklamka/index.html

oranzova cast by mela zabirat celou sirku obrazovky tak jako cerna seda a kousek te bile.

Jde mi o to jestli je treba lepsi pouzit 1px a ten pomoci css upravit do velikosti jakou potrebuji a po tento prvek vlozit dalsi a takhle to postupne dovytvorit.

Nebo je lepis rozrezat si gif?
Dlaha
Profil
tohle dej do pozadi v css aby se to opakovalo jen do boku
Dlaha
Profil
kod v css:
body {
background-image:url(pozadi.png);
background-repeat:repeat-y;
}
Skala
Profil *
O asi, jsem si nerouzmeli. Ten obrazek je jen predloha. Ten vim jak vlozit na pozadi. Jde mi o to jak z niceho vytvorit takove stejne pozadi.

Dalo by se to udelat treba pomoci vnorenych divu, ale me spis zajima jestli se to da udelat tak aby to bylo v pozadi. Klidne bych tam vlozil ten obrazek. Jenze zbytecne zvetsi velikost souboru. Kdyz nekdo bude mit vetsi monitor tak se dole zobrazi oranzove pozadi nebo takove ktere nastavim, protoze bych ten obrazek nemohl dat opakovat po ose y
Railbot
Profil
Normálně vezmi to pozadí, celé. Udělej si obrázek o celé výšce a šířce třeba jen 1px, to potom necháš opakovat na pozadí.
Skala
Profil *
Moc jsem tu tvoji odpoved nepochopil, ale nechamo to bejt, asi tenhle dotaz smeruje vic do css, tak diky diky. Jednoduse bych chtel v body nastilovat cele pozadi a nepouzivat vubec vnorene divy.
Dlaha
Profil
sak staci jen
body {
background-image:url(pixel.png);
}
pixel
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0