Autor Zpráva
Medved
Profil *
Prosím vás ako urobim to aby sa mi mohli ludia na stránke registrovať a aby mali vlastný profil ? dík ...
BaTeCzKo
Profil
Jen v html asi ne... nejlepe php+mysql. Nebo nejaky rs.
Kario
Profil *
hmm nemas nahodou nejaky script ako sa to urobi cez PHP a mysql ? alebo nejaky link kde najdem ako to urobit ? pls, dik
tajny spion
Profil
Kario
Jestlize nemas o PHP ani paru nebo jsi zacatecnik, budes si muset vystacit s include a dynamickou hlavickou a do registrace, ktera je plne funkcni se zatim nepoustet. Kup si knizku nebo studuj na internetu.
Kario
Profil *
no lol ale to je pre mna casovo a penazne nevyhodne :( ja sa ucim od kamaratov a tu registraciu trosku som nasiel ze co co mi poradil kamarat a tu registraciu potrebujem :/
tiso
Profil
Kario - welcome to real world, kde nič nie je zadarmo... Až budeš starší, pochopíš...
Kario
Profil *
hmm no lol akoze trosicku mimo ale neva..
aDAm
Profil
Kario
mno hej trosicku mimo si iba ty
Kario
Profil *
Ta neviem kto je mimo, ale ja to rozhodne nie som
tajny spion
Profil
Ste mimo vsichni co si myslite, ze registraci udelate jednoduse a rychle, a jeste k tomu v HTML.
Pouzijte strejdu Googla a tetu Seznamku a zadejte vyrazy jako "PHP registrace", "MySQL", "registrace", "sem vul, jestli si myslim ze to udelam rychle a jednoduse", "potrebuju nejakou databazi, jinak mi to je k nicemu, nebo alespon ukladani do souboru", "session", "cookies"
Kario
Profil *
Ja viem ze to nie je jednoduche a uz som si to vyriesil inak a to cez moj e-mail....
tajny spion
Profil
Kario
Jako manualni registrace? Jj, to je taky jedna z moznosti.
Kario
Profil *
tajny spion
nj, ale problem je v tom, ze ked mam login na stranke, a niekto tukne zdrojovy kod, tak vidi vsetky nicky a hesla :( a neviem tak urobit aby to nevidel :( lebo ked dam kod na zablokovanie praveho tlacitka na mysi, tak prestane fungovat login...
tajny spion
Profil
Kario
Tak to nedelej pomoci JS :)
Bubák
Profil
lebo ked dam kod na zablokovanie praveho tlacitka na mysi
Takový kód neexistuje, přesněji, dá se velmi snadno obejít.

prestane fungovat login
Script je asi špatně napsaný a blokuje víc, než jen pravé tlačítko myši.
tajny spion
Profil
Podle me je lepsi, kdyz neumis PHP a databazi, se na registraci vy... vykaslat. Stejne ti je tim padem na nic.
Kario
Profil *
tajny spion
hmm lebo robim stranku pre nasu triedu na skole, a chcel som tam dat login... no ale ked nist z toho, tak neva, urobim novy design bez loginu potom :)


Bubák
ten script na zablokovanie praveho tlacitka mysi existuje... zdroj : www.jaknaweb.com
Bubák
Profil
ten script na zablokovanie praveho tlacitka mysi existuje
Pokud vím, tak jsou pouze scripty, které se pokouší zablokovat pravé tlačítko. Pokud tě to zajímá, napiš si vlákno s dotazem, "Jak si poradit s pokusy o blokování pravého tlačítka myši v prohlížeči xyz". Za xyz si dosaď svůj oblíbený prohlížeč.
tajny spion
Profil
Kario
Nic na internetu neni 100% spolehlive. Mysli na to.
Kario
Profil *
tajny spion
ok, jasne :) nakoniec som to vyriesil tak, ze som dal script FRAME, tym padom nikto nezisti zdrojak inej stranky :)
Gekon
Profil
Kario
No, tak to sis opravdu pomohl. Záležitost asi tří sekund:)
Kario
Profil *
Gekon
ale problem je v tom, ze ked tuknem na nejaky link, tak mi to ukaze somariny :(( neviem s tym dokonale robit :(

ked sa da tak mi pomozte pls :/
tajny spion
Profil
Kario
ked sa da tak mi pomozte pls :/
Jak jsem rekl ohledne registrace bez serverovych scriptu a databaze: vybodnout se na to
V manualni registraci nevidim smysl a vsechny jiny zpusoby se daji lehko/tezko obejit.
Kario
Profil *
tajny spion
uz som to vyriesil tak, ze som sa na cely login vybodol a bude namiesto toho daco ine :D vyriesil som tak asi viac ako 3 problemy :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0