Autor Zpráva
WanTo
Profil
Do kterého prvku by se měl vkládat název webu (v těle stránky, takže title nepočítám)? Do H1? Nebo do něčeho z hlediska sémantiky bezvýznamného, protože do H1 patří hlavní nadpis, tj. téma jedné stránky (nikoliv stránek)? Nebo snad existuje v HTML přímo nějaký prvek pro název webu?
Manq
Profil
do <h1>
Railbot
Profil
Třeba právě do h1. Do něčeho bezvýznameného ne. Neexistuje.
Timy
Profil
Na každé jiné stránce než na homepage je název webu docela irelevantní, důležitý je nadpis konkrétní stránky, takže kdo ví. Nevím, jak to správně vyřešit, asi by to chtělo nějaký nový element pro pojmenování webu, kde se konkrétně nacházím. Ještě je možnost udělat to takhle <h1>Název webu -> Název stránky</h1>, což ale ne vždy je žádoucí.
RPG
Profil
Railbot
<div>;<span>?
:-)
Railbot
Profil
RPG
Co s tím? To "neexistuje" byla odpověď na Nebo snad existuje v HTML přímo nějaký prvek pro název webu? ;-)
RPG
Profil
Railbot
Ach tak. Sorry.
tajny spion
Profil
Podotykam, ze nadpisy a vse vlastne (h1, h5, p, span) lze upravit pomoci CSS, takze treba ani nikdo nebude vedet ze to je obycejne h1. Ja to mam na svym webu, hned v Home.
Railbot
Profil
tajny spion
:)))
tajny spion
Profil
Railbot
No fakt: nastav velikost h1 na 0 a nebude nic videt, presto to tam vsak bude a roboti by to meli zaznamenavat. Meli...
Railbot
Profil
tajny spion
No, když už ho chce někdo skrýt, nebude lepší display: none? :)
Vladosik
Profil
tajny spion
Jezis ty jsi KOKOT!!!

Edit: Promiň Te mi to, ale už to muselo ven...
Lexter
Profil
tajny spion

Jo, ale Opera (nevím proč) ti to vykreslí na 1px. Jak říká Rail, display: none; a je vymalováno :).
tajny spion
Profil
Vladosik
Podivej se co jsi napsal ty... a co Lexter

Lexter
Dik, souhlasim, zase jsem se neco priucil. Jeste rok a jsem jako Vladosik, jeste deset let a jako ty :)

Jak vidite, vyplyva z toho ze Vladosik je nervak a rozumi tomu min nez Lexter...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0