Autor Zpráva
nufina
Profil *
Zjistila jsem, že není všude stejně zobrazen text na tlačítku resp. odstup textu od okraje. V IE je mezera větší než ve Firexoxu.
Proč? Dá se s tím něco dělat? Nebo to brát jako fakt?
Railbot
Profil
Nastylovat, nahradit obrázkem...způsobů je několik. Nebo se s tím smířit, že tlačítka a formulářové prvky jsou zkrátka všude jiné. Něco málo na ukázku.
nufina
Profil *
Dík za rychlou reakci i odkaz.
Nahradit obrázkem to nemůžu, nemám tady na to SW.
Nastylovat...jenže to právě nevím jak, aby to bylo všude stejné. Jak nastavit ten odstup textu od okraje stejný, když už v základu tohoto prvku je odlišný?
Jestli to nejde, klidně se s tím smířím. Jen jsem se snažila dosáhnout stejného zobrazení úplně přesně.
habendorf
Profil
Jak nastavit ten odstup textu od okraje stejný, když už v základu tohoto prvku je odlišný?

Třeba width. Ale smiř se s tím, že stejné to stejně nebude. Třeba Safari ti na to hodí bobek.
yenkee
Profil *
A nevíte náhodou jak se dá udělat, aby se místo tlačítka kliklo na nějaký odkaz, a formulář se odeslal?
AlešD
Profil
nufina: něco málo je i
tady
nufina
Profil *
AlešD
Díky moc za odkaz! To je přesně ono! Na to bych teda nepřišla: input.button[class] (nechtěla jsem totiž sklouznout k tomu podtržítkovýmu hacku). Ale nevím, co vlastně znamená ten class v hranaté závorce. Vysvětlíte někdo?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0