« 1 2 »
Autor Zpráva
Galadri
Profil *
Ahoj poradíte mi plíís někáj kod kterej znemožní kopírování textu nebo obrázků?Jednou jsem viděla že když chcete přejet myší přes text a přitom držíte levé tlačítko objeví se tam "takový to kolečko v kterym je šikmá čára" .Existujte na to něco?
Dero
Profil
Existujte na to něco?

Nedávat texty a obrázky na web. Jiná obrana není.
ghcktrxo
Profil *
NEJDE NEJDE NEJDE!!!!!!!!!! =)
Galadri
Profil *
aha tak dík:)
kekso
Profil *
Pokial chces zabranit textu proti skopirovaniu, tak ich bud cez PHP davaj do obrazku a zobrazuj obrazok. Samozrejme, existuju programy, ktore vedia vytiahnut text aj z obrazku, tomu by si mohla zabranit tak, ze do pozadia obrazku das este aj iny obrazok, ktory programom zneprehladni, kde zacina text a kde je obrazok pozadia.
Dalej sa to da exportovat do PDF a miesto HTM suboru zobrazovat priamo PDF. No zase existuju nejake programy, co to aj tak dokazu vybrat aj z PDF.
Gekon
Profil
kekso
Mám za to, že přímo v Acrobatu je funkce na vybrání textu, ne?
quinux
Profil
Gekon
Mám za to, že přímo v Acrobatu je funkce na vybrání textu, ne?
Ta se dá zakázat.

Ale celý nápad keksa je s prominutím blbost ;o)
YoSarin
Profil
kekso
A co máte za tak super-duper skvělé texty, že musí být tak dobře chráněné? Nebylo by lepší je raději schovat do trezoru?

Texty se kradou a je to problém, ale žádná metoda není 100% účinná. Můžete zlodějům jen znesnadnit práci - tím ji ale znesnadníte i návštěvníkům.
Axamith
Profil
Tato problematika tu už byla probírána několikrát. Stačí trochu Googlovat. V podstatě existuje jedna velmi účiná metoda. Co nechci nechat kopírovat nedám na web. Internet je veřejné médium a když něco umístím na stránky, tak to dávám k dispozici celému světu. Neustále si ale lámu hlavu nad tím, co je tak neskutečně důležité nebo tajné, abych to nenechal kopírovat a přitom to dal na web. To si vzájemně odporuje.
tajny spion
Profil
A tak to jde milankove moji. Dokonce jsem to mel na svym webu ale pro pomaly nacitani jsem to vymazal. Kliknes pravym a zobrazi se: "Text ktery sem napises" :)
Gekon
Profil
tajny spion
Kristepane, já bych tě třískal.
Vladosik
Profil
tajny spion
To obejde kazdej blbec... Uz prosim aspon dnes zadne prispevky, udelej to pro nas...
souki
Profil
tajny spion
Možná jsem to špatně pochopil, ale v IE7 žádnou ochranu nevidím
tajny spion
Profil
souki
To bude tim ze pro pomaly nacitani jsem to vymazal

Vladosik
A jak se to obejde? Text ok, ten jde vzdy ale obrazek kdyz nemas pravy? Jasne ze muzes PS a orezat, ale kdo by se s tim tolik delal... (jedine ty: To obejde kazdej blbec)
Lexter
Profil
tajny spion

TO OBEJDE KAŽDEJ BLBEC!!!!! Vytáhnutím ze zdroje, zakázáním javaskriptu, jiným prohlížečem bůhvíčím ještě.
Petr Tichý
Profil
tajny spion
Táhni chlapečku ;o)
tajny spion
Profil
Sorry, ale jste asi blbci, ja bych to nezvlad, kazdopadne bych se s tim nes...
hanibal
Profil *
jn
Aleš Janda
Profil
tajny spion:
Jedno z nastavení Opery je i "povolit skriptu přijímat kliknutí pravým tlačítkem myši". Nevím, jestli je ta volba odtrhlá standardně, ale já ji samozřejmě odtrhlou mám. Takže bych ani nepoznal, že tam nějaká "ochrana" měla být ;-)

A hlavně - k prohlížení internetu přece nutně nepotřebuju prohlížeč! Můžu to stáhnout čímkoli jiným. Anebo i tím prohlížečem - stačí když předtím pustím třeba Wireshark a uložím si obrázek zpětně přímo ze síťové vrstvy. Nebo z cache prohlížeče :-)
Petr Tichý
Profil
I když bude volba zaškrtlá, tak se opera ve vyskakovacím dialogu ptá, zda-li chcete provádět na této stránce skripty i nadále.
pEeLL
Profil
tajny spion
a kdyz uz to nevim jak zabezpecis tak proste vezmu printscreen nebo kvalitni fotak nafotim si to a pres ocr prevedu. byla by to asi hrozna prace ale myslim ze by to slo.

nemluve o lidech kteri to sou schpni klidne rucne prepsat
ppooler
Profil
A co to jednoduše opsat ? pokud je ten text natolik významný ,mělo by to dotyčnému zloději stát za to,...
Vladosik
Profil
Sorry, ale jste asi blbci
ale kdo by se s tim tolik delal... (jedine ty: To obejde kazdej blbec)

Ani nevím co na to říct, chováš se jak spratek. Sám říkáš že to neobejdeš a snažíš se tu radit jiným. 3/4 tvých rad je špatných a navádí špatným směrem.
Musíš být opravdu nutným zlem této diskuze???
tajny spion
Profil
Vladosik
Jo sam jsem rekl ze bych se o to ani nesnazil...
Vladosik
Profil
tajny spion
To Ti take odpovida. Muzu Te v ramci ostatni diskutujicich pozadat, aby jsi jim prestal radit, pokud nebudes mit sve domnenky overene? Uz me stve, jak Te stale musi nekdo opravovat, nebo navades tazajici spatnym smerem!!

Byl bych rad, kdyby s tim neco udelali i moderatori. Neubiram pravo diskutovat, ale myslim ze musi videt, ze jeho odpovedi jsou spatne.
Bubák
Profil
tajny spion
Znám dva způsoby, jak takovou "ochranu" překonat v IE, aniž bych lezl do kódu, nebo nedejbože do nastavení prohlížeče. Nemluvě o tom, jak už tady probrali moji předřečníci, že existují i jiné prohlížeče, a že kopíriji z "chráněné" stránky, si ani nevšimnu.

Něco pro špiony začátečníky:
Ctlrl+A, nebo označení kousku textu levým tlačítkem myši, pak Ctrl+C

Špioni, co neumí kopírovat, by se měli jít oběsit do rybníka.
tajny spion
Profil
Bubák
Mluvi se o obrazkach... OMG
Ondřej Strnad
Profil
Dejte ten text nebo obrázky do velkého obrázku. Já používám PhotoFiltre.
Lexter
Profil
tajny spion

Ty ani nevíš co plácáš, dyť aji obrázek jde označit, zmáčknout CTRL+C, spustit třeba malování, pak CTRL+V a je vymalováno taky.
Lexter
Profil
Ondřej Strnad
Dejte ten text nebo obrázky do velkého obrázku.

Velmi nešťastné řešení.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0