« 1 2
Autor Zpráva
Lexter
Profil
Prostě to je silné omezování uživatele a už jako taková věc je to nehorázná hloupost. Nehledě na to, že to prostě NEJDE.
Joker
Profil
tajny spion
Šmankote... hoď sem adresu nějakého obrázku zabezpečeného proti kopírování a já napíšu jak dlouho mi trvalo si ten obrázek uložit na disk.

Jinak bez urážky, ale "tajný špión", co ani neumí zkopírovat obrázek... ;-)

Ondřej Strnad
Dejte ten text nebo obrázky do velkého obrázku. Já používám PhotoFiltre.
Ovšem zamyslel bych se, jestli ten text a obrázky jsou opravdu natolik jedinečné a cenné, že má smysl kvůli ztížení okopírování zbytečně prudit všechny návštěvníky stránek.
Teoreticky by se dalo kopírování prakticky vyloučit tak, že by si uživatel stáhnul nějakou aplikaci a ta by teprve zabezpečeně stáhla obrázek a pak ho zabezpečeně zobrazila (třeba přes HDMI) a ještě by se zobrazovalo tak, že by rychle blikaly různé části obrázků, takže ani vyfotit monitor by nepomohlo...
ALE: stojí to za to?
Petr Tichý
Profil
Já bych to zkrátil. Cokoliv na monitoru uvidím, tak to můžu ať s menšími nebo většími problémy "odchytit" ještě "před" monitorem.
Dero
Profil
Já bych to zkrátil. Cokoliv na monitoru uvidím, tak to můžu ať s menšími nebo většími problémy "odchytit" ještě "před" monitorem.

Cokoliv na monitoru uvidíš, jsi už přece dávno odchytil a rozšifroval. Bez toho není možné takový obsah zobrazit. Nechápu, o čem se tu vede diskuse. Zkušení vědí, méně zkušení odpustí, že tuto diskusi jako nepřínosnou zamykám.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0