Autor Zpráva
AOC
Profil *
Dobrý den,

mám takový delikátní problém. Vytvořil jsem pomocí css krásný submit tlačítko, jsem v ním spokojen ve firefoxu, ale IE mi dělá problémy. Když se mi loudne stránka, najedu na submit tak mi to vytvoří takový efekt, že levý a pravý border se mi zabarví. Problém naskytně v době kdy klidnu do inputu a něco do něj napíšu. Když teď najedu na tlačítko submit tak místo krásný pravý a levý čáry vznikne takový oblouk. Je těžké to popsat, proto jsem udělal na webu ukázku. http://www.renet.borec.cz/input.html

Až se vám loudne stránka, najeďte na submit "přihlásit"...to se změní. Pak něco vložte do inputu a pak najeďte zase na submit "přihlásit" a uvidíte efekt IE. CSS jsem vložil do dokumentu, abyste se podívali jak vypadá proměna submitu. Byl bych rád kdybych se tohodle efektu dalo zbavit a budu rád za každou radu. Děkuju
habendorf
Profil
Submit má zkrátka nadefinované nějaké chování (různé stavy, tuším že 4). Pokud ti to tak moc vadí, dej tam button nebo link. Nicméně submit by měl vypadat jako submit.
AOC
Profil *
ve firefoxu to funguje jak má, tak doufám že se to dá upravit i pro IE...pokud bych nechal submit jako submit tak to bude škaredý kvůli grafice.
temistokles
Profil
Opera na to tiež reaguje svojsky - pri aktívnom submite ho orámuje celý pri hoveri.
AOC
Profil *
všiml jsem si, díky
habendorf
Profil
Co máš proti buttonu?
centi
Profil
AOC
IE defaultne zvýrazňuje hlavný SUBMIT button vo formulári (teda prvý ktorý vo formulári nájde). Zvýrazňuje ho vtedy, ak niektorý z prvkov daného formulára má focus. Tvoj problém bude s týmto pravdepodobne súvisieť.

Každopádne takto extrémne štýlovanie formulárových prvkov nedoporučujem, sú s tým le problémy a súhlasím s habendorfom, že submit button proste má vyzerať ako submit button.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0