Autor Zpráva
Barty
Profil
Dobrý den!
Takhle jsem si jednou dělal stránku na webgarden a když jsem napsal článek a dal zobrazit html tak se mě vše zobrazilo i s html jak má být(myslim). Jen by mě zajímalo jestli by bylo možné zda by šlo používat že bych např. na webgarden napsal nějaký článek a dal zobrazit html a potom bych si to vše zkopíroval do poznámkové bloku a až bych mě svůj web hotový pak bych to nahrál na sever. Je to možné?
Mistr
Profil
Barty
Já myslím, že ano. Jen je třeba si pohlídat, aby měl soubor, co vyleze z Poznámkového bloku, správnou příponu - obvykle tedy .html či htm. U Poznámkového bloku se Ti totiž velmi snadno povede, že bude mít "koncovku" .html.txt či .htm.txt.
quinux
Profil
Barty
Neznám webgarden, ale jestli hledáš WYSIWYG editor tak zkus třeba http://www.nvu.com/
peta
Profil
Barty
diskuse - hostingy
jakpsatweb - html - jak zacit

- jestli to spravne chapu, tak webgarden je neco jako blog-system, klikas a vytvoris.

- Dalsi moznosti je vytvorit si stranky doma, zaregistrovat se na hosting a nahrat tam soubory. Limit byva 2MB na soubor a 10-1000MB mista na disku, ktery ti poskytnou. Lisi se to v tom, jake sluzby se nabizi, kolik ci nic to stoji...
muj oblibeny je wz.cz

- pak mas stranky, kde je nahrany program zvany Vysywig editor (snad mam spravne i/y) a do nej by bylo mozne zkopirovat html kod, kliknout uloz a on to ulozi nekam na webku, jak ma urcene nadrizenym programem. tento editor je bud jejich soucasti nebo u blogu je to jen moznost klikani.
Na hosting, ktery podporuje php/sql je mozne si takovy editor nahrat.
A nebo nahrat cely program s editorem, pro vytvareni www. Viz forum
diskuse - redakcni systemy. Obvykle to vyzaduje hosting s podporou PHP/SQL, ale je mozne pouzit i jine programy s Java, Perl, Python, Ruby, Asp, Cgi,.. databazi MS SQL, My SQL, Oracle, Novell, ...
Mistr
Profil
Vysywig editor (snad mam spravne i/y)
Nemáš, je to WYSIWYG. To jen pro úplnost.
razor
Profil *
lidi pls help: '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2). Error: Unable to connect to MySQL server. MySQL reported: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2). Error: Unable to connect to MySQL server. MySQL reported: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2). Error: Unable to connect to MySQL server. MySQL reported: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2).

Toto mi hlasi kdyz chci nahrat mysql na stranku.
odkaz na stranku zde: http://www.zamekwow.ic.cz/index.php?f=0&s=0

Pls napiste na icq: 482339508
Mastodont
Profil
http://www.hash.cz/inferno/otazky.html

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0