Autor Zpráva
vipouš
Profil *
Dobrý den, dělam na dinamických stránkách s jazyk. mutacema v němčině, ruštině, angl. a hebrejštině. Jak známo hebrejština je z prava do leva a já přes formulář potřebuju vložit text do stránek. a ejhle nevim jak na to. poradí někdo? někdo mě radil že možná s lokací ale nic sem o tom nenašel :-(
luboš
Profil *
dir="rtl"
mozna
Mistr
Profil
vipouš
Něco o tom píše Dero: http://dero.name/weblog/?p=7
quinux
Profil
vipouš
Mimo již uvedených, lze pomocí CSS nastavit direction:rtl
vipouš
Profil *
dir="rtl"
mozna

Ano tím se dá otočit text ale.......... pokud bude více řádků textu tak mě to položí po zapisu do formuláře a jeho načtení do stránky (textu) první větu na poslední řádek. A to je špatně. Potřeba je opačně text na prvnim, druhym,třetim atd řádku
vipouš
Profil *
pánové pravdu jste měli funguje to :-)
peta
Profil
vipouš
nj, ale ma to jedno minus. Zkus si ted text zkopirovat ze stranky :) Pokud jsi jej mel puvodne otoceny, otoceny zustane. Videl jsem to pouzil u mailove adresy a bylo treba to rucne opsat. Coz jako moc nepotesi uzivatele a tak radeji voli cestu jina stranka.
vipouš
Profil *
nj, ale ma to jedno minus. Zkus si ted text zkopirovat ze stranky :) Pokud jsi jej mel puvodne otoceny, otoceny zustane. Videl jsem to pouzil u mailove adresy a bylo treba to rucne opsat. Coz jako moc nepotesi uzivatele a tak radeji voli cestu jina stranka.

Pravdu díš ale tady to neni ten případ , co se týče kopírování pokud maš nainstalovanou hebrejštinu tak formulář text po zapnutí upraví :-) , meil se dá vyřešit že to nebudeš převracet pokud to neni zrovna do textu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0