Autor Zpráva
H13
Profil
Ahoj, mám dva rámy - v prvním mám kategorie a v druhým mám zadání nové kategorie. Když zadám novou kategorii v druhém rámu, vloží se mi do SQL a dojde k refreshi druhého rámu. Zajímalo by mě, jak po zapsání údajů do databáze refreshovat i první rám, tak aby se kategorie v prvním rámu aktualizovali (zkoušel jsem se podívat do phpmyadmin, ale nějak to nemůžu najít)

díky moc za radu
dehtak
Profil
co takhle refresh cely stranky i s framama
H13
Profil
No to mě samozřejmě napadlo, jenže při mých znalostech, když udělám refresh právě z druhého rámu, pak se refreshne pouze ten druhý rám, nějak nevím jak to refreshnout celé
zadnybecko
Profil *
Ahoj, potřeboval bych podobnou fintu... mámtři rámy.
Rád bych na jedno kliknutí v jednom rámu(left) otevřel dvě stránky současně v ostatních dvou rámech(up, main). Dělám jen v HTML. Je to vůbec možný?
Dík.
H13
Profil
já to otevírám pomocí php - to znamená php vloží nový obsah do všech tří rámů.

Bez php to určitě jde taky

např v topu máš odkaz a tím odkazem otevřeš třeba left ( target="left") no a right by jsi mohl otevřít pomocí javascriptu ale nevím to určitě.

co se týče refreshu na to jsem nějak nepřišel, ani pomocí php to neudělám, protože např. v right mám php soubor a v tom když provedu refresh, pak se mi refreshne pouze right..., takže by to asi chtělo nějakej javascript

Zajímalo by mě, zda se dá zabránit tomu, aby IE 6 chybně zobrazoval rámy... Někdy zobrazí obsah vícekrát zasebou a úplně v jiném rámu, když se IE minimalizuje a opět maximalizuje je vše i bez refreshe v pořádku ???
RooTy
Profil *
Zdary,
Jen chci pozadat, jestli nahodou nevite nekdo nasledujici:



na www strance 1. kliknu na jeden odkaz(napr. v menu (index.html) )
2. na te same strance (index.html) mam 2 ramy " iFrame1 a iFrame2"
3. existuje soubor 01.html kde jsou pod "bookmarky" obrazky
4. existuje soubor 02.html kde jsou pod "bookmarky" popisky k tem obrazkum

5. a ja potrebuji, aby se mi po kliknuti na jedno tlacitko (odkaz) v index.html
zobrazilo v iFrame1 - rekneme obrazek z dokumentu 01.html, pod "bookmarkem" 1
a zaroven v iFrame 2 - popisek z dokumentu 02.html, pod trebas take prvni kotvou.


zkratka chci, aby na jedno kliknuti na odkaz vybehl na strance obrazek v jednom framu a pod nim popisek v framu druhem.

uz mi z toho hrabe
predem dikec mooc RooTy (rooty@rooty.cz)
Bubák
Profil
zkratka chci, aby na jedno kliknuti na odkaz vybehl na strance obrazek v jednom framu a pod nim popisek v framu druhem.
Není lepší se těch dvou framů zbavit a použít jen jeden?
silWi
Profil *
ahoj, potrebovala bych s necim poradit....mam stranku rozdelenou na 2 ramy.
co mam udelat aby se mi, kdyz kliknu na odkaz v jednom ramu, zobrazil jeho obsah v druhym?
kdyz na odkaz kliknu, tak se mi jeho obsah zobrazi v tom samym ramu....

predem dik za radu

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0