Autor Zpráva
mila
Profil *
Mrkněte sem
Když se podíváte na kód, tak by mezi odkazy neměly být žádné mezery. Já však vidím mezi druhým a třetím prázdný řádek.
Vidíte ho také? Jelikož jsem na to přišel ve škole, tak jsem se na to mohl podívat jen v IE.
Není to žádná schválnost, kterou bych vyráběl, najednou se mi objevilo prázdné místo, které jsem si nedovedl vysvětlit, tak jsem začal promazávat kód a zbylo toto.
Možná to je nějaká hloupost, která zde bude všem jasná, ale mně to nejde do hlavy...
mila
Profil *
Mimochodem, vzniklo to v php pomocí fce include.
Honza Hučín
Profil
Když se podívám v IE do zdrojového kódu, vidím na začátku 3. řádku nějaký podivný znak. Ten to asi dělá. Ve Firebirdu je vše OK a ten divný znak tam není.
habendorf
Profil
vidím na začátku 3. řádku nějaký podivný znak

Já tam vidím otazník. Každý asi vidíme něco jiného, protože není nastaveno kódování. Nemáš tam omylem třeba

<??
include(...
?>
mat
Profil
mila

asi bych to viděl na stejný problém jako jsem měl kdysi já při použití php při kódování utf-8 - je tu totiž vkládána na začátku každého inkludovaného php souboru UTF-8 BOM signatura (tedy doufám, že na začátku) - přečti si třeba tohle:

http://cs.wikipedia.org/wiki/UTF-8

tohle počínání by mělo jít v editorech vypnout (pokud používáš PSPad, tak snad tímhle postupem Nastavení -> Program - chování -> odstranit fajfku u "Ident. byty v kódování UTF-8")
mila
Profil *
Já jsem tam žádný znak neviděl a nevidím, píšu to v poznámkovém bloku.
Můj originální problém byl, že když jsem chtěl includovat menu (protože kód začíná být příliš dlouhý a nevyznám se v něm), tak se mi celé posunulo o řádek dolů.
Už jsem byl dost nervní, protože jsem koukal do původního kódu, do nového kódu, oba byly stejné a výsledek jiný...
Díky vám, asi bych hledal příčinu dost dlouho.
mat
Profil
mila

a příčinu nám tedy prozradíš?
mila
Profil *
Měl jsi pravdu, když jsem to uložil v PSPadu bez oné fajfky, tak je to v poho....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0