Autor Zpráva
doveda
Profil *
Čus lidi, nejsem žádnej "profík" a tak v tom plavu. Parta mejch známejch má bluegrasovou kapelu (taky žádný profíci :)) ... a já jim
chci udělat jednoduchou stránku. Docela by se mi tam líbili písmo ve stylu western. Nevíte pls někdo, kde bych na něj mohl narazit???
ppooler
Profil
Zkus prohlídnout tohle
http://www.1001freefonts.com/fonts.htm
doveda
Profil *
ppooler
nóóó, čumím :) ...... tam toho sou mraky - díkes :)
havs
Profil
http://www.pcfonty.cz/galerie_fontu.php
http://fontanie.webpark.cz/
doveda
Profil *
havs díky, díky :)
Yreg
Profil
http://dafont.com - imho najlepšia databáza fontov na nete.. ale nezabudni, že tie fonty môžeš používať iba v obrázkoch.. ak nejaký dáš aj na normálny text ostatným sa nezobrazí alebo nahradí nejakým arialom, verdanou, timesom etc.
Spicy
Profil *
Dobrý den mám dotaz...jak se fonty používají?
Děkuji za odpovědi
mckay
Profil
Spicy:
Podle toho jak je chcete použít. Obvykle to písmo stáhnete, nainstalujete, otevřete nějaký editor, který umožňuje práci s textem a jeho stylování (např. MS Word, Open Office, ale tady je to složitější), nebo photoshop/Gimp.

V grafických editorech můžete použít písmo tak, že ho uvidí všichni, po uložení obrázku. V editorech textových obvykle vidí font i druhá strana jen v případě, že je text vytištěný, nebo když má na počítači nainstalovaný stejný font jako vy.

Pokud otázka směřovala k tomu, jak ho nainstalovat, tak takový jednoduchý návod pro Windows vám klidně během pár okamžiků popíšu:

Windows XP - Ovládací panely -> Písma -> Nakopírovat soubory s příponou *.ttf

Windows 7 (Vista také?) - Start -> Ovládací panely -> Vzhled a přizpůsobení -> Písma -> Nakopírovat soubory s příponou *.ttf

Doufám, že jsem pomohl, a přístě bych vám doporučoval založit své vlastní vlákno a neoživovat 3 roky staré.
Velda
Profil
Yreg:
dej si do vyhledávače "@font-face" .)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0