Autor Zpráva
shamania
Profil
Ahoj, odesláním formuláře vygeneruju nějaký seznam, který ale rozdělim na několik stránek. K tomu bych teda chtěl udělat výpis čísel-stránek(url odkazy) a klikánim na ně by se zobrazovaly další stránky. Problém, ale je, že aby se mohli zobrazovat další stránky, tak se musí znovu odeslat data z formuláře a přídáním do url &stranka=2 by se jen změnila LIMITa v sql dotazu. Otázka je jak na to odeslání formuláře přes url. Někde jsem čet, že prý přes javascript, ale konkrétní řešní jsem nenašel. Napadlo mě hodnoty ve formuláři "tempovat" do sql a pak by se další stránka volala třeba přes &formular=nastaveni001&stranka=2, ale chtěl bych to udělat bez sql.. Myslím, že mi je utajena nějaká HTML vlastnost, ale nevim která :)
Taps
Profil
shamania
Můžeš přeci vytvořit formulář pod kterým se pak bude zobrazovat výpi z databáze, číslování můžeš vytvořit pomocí cyklu for. Podívej se např. na guestbook od pecana -> www.pecan.cz
shamania
Profil
hmm asi jsem nebyl pochopen. K tomu abych moch vypsat ten seznam potřebuju sql dotaz a tento dotaz sestavim na základě dat vložených do formuláře. Proto pokud chci další stránku, tak musim vědět jaká jsou ty data ve formuláři, abych mohl znovu sestavit sql dotaz a jen změnit parametr LIMIT. U menších formulářů by to šlo ještě, že bych ty parametry posílal přes GET, ale tady jich je strašně moc :) takže je chci "schovat" do POST :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0