Autor Zpráva
Nitra
Profil *
prečo mi na stranke namiesto ž alebo š ukaže štvorčeky? Čo mam urobiť aby to tak neukazovalo?
Str4wberry
Profil
Nitra
Nedokážeš se trochu osamostatnit tj. nejdříve hledat?
http://www.jakpsatweb.cz/html/html-tahak.html#cestina
Nitra
Profil *
viem a češtinu tam danu mam
Str4wberry
Profil
Nitra
A máš nastavené správné (shodné) kódování v editoru, který vytvořil tu HTML stránku?
Bubák
Profil
www.jakpsatweb.cz/cestina-problemy.html#windows
www.jakpsatweb.cz/images/kodovani/winasiso.gif
Nitra
Profil *
ja som to nevytvoril v žiadnom editore
shaggy
Profil
A ako si ju vytvoril ak nie v editore? Lebo potom si o pár generácií pred nami... ja som zatial robil stránky iba v editoroch (aj keď len v Notepade, stále to je editor).
Pomohlo by keby si nám ukázal tú stránku a my by sme ti povedali v čom je ten problém.
A prípadne napíše v akom ne-editore si to robil :D (aj podla toho by sme možno vedeli pomôcť).
Bubák
Profil
shaggy
Možná v MS DOSu příkazem copy con index.html ;-)
shaggy
Profil
Ja som robil v MS-DOSe, ale netušil som, že ten príkaz dokáže napísať obsah toho html súboru ;-) A pokiaľ sa nemýlim, tak aj pri kopírovaní musí niekto ten pôvodný obsah vytvoriť.
Bubák
Profil
con je vyhrazený název pro klávesnici, takže co jsi psal, to se ukládlo do souboru. Pro ukončení se stiskla F6.
Koukám, v DOSu to musel být soubor index.htm, ale tenhle fígl fungoval i ve win 95/98, a tom už šlo soubor pojmenovat téměř jakkoliv.
Třeba soubor aux.html nejde vytvořit ve windows ani nyní.
habendorf
Profil
Bubák

To mi připomíná takovou věc, která se mi stala dneska. Schválně to zkus: vytvoř si nějaký adresář, jehož jméno bude končit na "core", zkrátka *core. Potom si vylistuj Apachem nadřazený adresář a podíveju se na ikonu toho nového adresáře.

Já na to přišel úplně náhodou, protože jsem dělal jeden projekt, který se vhodně jmenoval. Prvně jsem se lekl, co mi to tam signalizuje, ale strejda google vše vysvětlil.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0