Autor Zpráva
clovek
Profil
Cafte, mam spravenu stranku cez tabulky a v nich nastavene sirky stlpcov, ale pri kazdom zmeneni velkosti pisma alebo stylu pisma su sirky stale ine a nejde mi to spravit. Prosim poradte diiky :(((
Manq
Profil
clovek
Ukaž kód. BTW. Jak bys to ale chtěl? Aby to při zvětšení písma štěkalo? Nebo mizelo? overflow:hidden; v CSS.
clovek
Profil
Ak chcete tak davam aj url druha-b
Str4wberry
Profil
clovek
To je snad logické. Nebo bys chtěl, aby část obsahu, který se tam nevejde, nacházející se uvnitř buňky nebyla vidět?
clovek
Profil
strawberry thx, zmensil som pocet pismen v riadku a ide, ale nechapem ako je to mozne lebo ten pocet som nastavoval postupne aby to slo normal a aj slo ale potom daco som spravil a neslo :) Tak diiky
clovek
Profil
Cafte mam dalsi problem s tabulkou. Ked mam daky kratsi text ako je sirka tabulky tak sa mi cela tabulka z mensi a zaroven sa zmensi aj stlpec v ktorom je ta tabulka. To preco? Poradte prosim diiky
Manq
Profil
clovek
A máš u něj nastavenou pevnou šířku? Jestli ne, tak se nediv.
clovek
Profil
mno mam to v css width: 520px to je stlpec, tam je tabulka so sirkou ze 100% a v tom je ta tabulka kde mam text. A mne sa cely ten stlpec ktory ma sirku tych 520px zmensuje
Manq
Profil
clovek
[itam je tabulka so sirkou ze 100% a v tom je ta tabulka kde mam text.][/i]
Nechápu. Pleteš si tabulku s buňkou, řekl bych.
clovek
Profil
sak som napisal ze mam tabulku v bunke inej tabulky a sa mi to zmensuje podla dlzky textu
Manq
Profil
clovek
Tak to je prasárna, mít v buňce další tabulku. A navíc je to úplně zbytečné.
clovek
Profil
a ako to mam spravit potom?
Manq
Profil
clovek
Záleží na tom, co chceš udělat. Z tvého prvního příspěvku soudím, že layout.
Pomocí DIVů a CSS.

Tabulky jsou přežitek :-).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0