Autor Zpráva
tomas3333
Profil
existuje sposob ako "skryt", resp. nezobrazovat riadky tabulky? nieco ako pri divoch, kde mozem dat style="display:none" , len aby to fungovalo pri <tr>. ak tam dam ten style, tak to "pokazi" formatovanie obsahu - zle sa zobrazuju bunky v tom danom riadku

dufam, ze som to povedal aspon trochu zrozumitelne
Ybznek
Profil *
Na co potřebuješ? Zkoušel jsem to a šlo to jenom takhle:


<head>
<style>
.bunka{display:none;}
</style>
</head>
<body>
<table>
<tr class=bunka>
<td class=bunka>1,1
<td class=bunka>1,2

<tr>
<td>2,1
<td>2,2
</tr>
</table>
</body>


Ale toto řešení nejspiš není správné. Já bych to udělal přímo v PHP nebo JS.
Dero
Profil
Ybznek: Řádek tabulky je závislý na svém obsahu, tedy buňkách. Takže to řešení správně je, je třeba skrýt především buňky. Ten problém vytane snáze, pokud se o totéž pokusíš v JavaScriptu.
Ybznek
Profil *
Musíš skrýt i to <tr>,jinak ti tam zůstane prázdný řádek.
tomas3333
Profil
j a kvoli tomuto prazdnemu riadku som nevedel ako o "skryt"
Solaris
Profil *
www.mhd-ostrava.ic.cz
tady je odkaz jedné stránky o mhd v Ostravě. Jelikož se zajímám o dopravu dávam tento odkaz. Tento web má tabulku která nezmizí. index je složen ze dvou stránek. Jak to udělal ten autor? Mohl mi někdo stím pomoc nebo mi poradit. Dělám webovou stránku a dělám to ve frontpage, takže jestli to je vhodné dělat v tomto programu.


lukaschrobacek@seznam.cz tady je můj e-mail můžete mi rady poslat i na mail.


Děkuji, nashledanou.
Ybznek
Profil *
V tom nejsem žádný odborník. Můj názor je možná špatný, ale řeknu ho:
Když stránky děláš ve grafickém editoru, většinou nebudou tak kvalitní. A hlavně budou zbytečně velké. Navíc, když si uděláš stránky sám, tak z toho máš lepší pocit.

Framy se nemají používat. Je tam víc věcí, ale děla to problémy vyhledávačům. Buď ti stránku neotevřou vůbec a když jo tak to taky není dobré. Návštěvník příjde na nějakou stránku a nebude tam třeba menu.

Framy jsem používal když jsem začínal, teď se jim zdaleka vyhýbám.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0