Autor Zpráva
carix
Profil *
Zdravím všechny,

Mám takový problém s FF. Mám určitou stránku, kde mám input button napsaný takhle:

<input type="button" name="pridat" value="Přidat poznámku" class="modretlacitko" onclick="location.href('akce/pridat_p.php?typ=<?echo $_GET["typ"];?>&start=<?echo $_GET["start"];?>&id_a=<? echo $id; ?>');">


V IE je vše v naprostém pořádku, ale FF sice button zobrazí správně ale po kliknutí na něho se nic nestane.

Máte někdo nějaký nápad pls?

Díky za odpovědi
Měsíček
Profil
<input type="button" name="pridat" value="Přidat poznámku" class="modretlacitko" onclick="location.href('akce/pridat_p.php?typ=<?echo $_GET["typ"];?>&start=<?echo $_GET["start"];?>&id_a=<? echo $id; ?>');"> ani nemůže udělej z něho "submit" a dej mu specifický name/id pro proměnou $_POST a nebo $_GET jinak ti to firefox nevezme ;) a ještě dodatek submitů může být na stránce tisíce, ale každý musí mít jiné jméno ;)
carix
Profil *
Jenže já tím tlačítkem nic neodesílám já ho mám prostě jen jako odkaz na jinou stránku. Předtím jsem to měl tak že jsem měl celé <td> </td> jako odkaz ale je to dost prasárna a navíc FF to taky nebral...
Joker
Profil
Jenže já tím tlačítkem nic neodesílám já ho mám prostě jen jako odkaz na jinou stránku.
A proč to neudělat jako odkaz (s příslušným stylováním) anebo odkaz + <button>?
Bubák
Profil
Třeba takhle:
<style>
a.modrycudlik {
font-weight: bold;
text-decoration: none;
color: #ff9;
background: #06f;
padding: 5px 10px;
border: 4px outset #06f;
}
a.modrycudlik:hover {
background: #06d;
border: 4px inset #06d;
}
</style>
<a class="modrycudlik" href="#">Čudlík</a>

Nebo pomocí textu + obrázk na pozadí.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0