Autor Zpráva
SuE
Profil
včera jsem předělala stránky na světlý podklad a z původního "photofiltre" designu jsem nechala jen horní a boční část. Všude je to ok - prostředek je široký 615px a okolo je tmavo, jen na tehle stránce:
http://photofiltre.suewebik.net/grunge.html
mi ten světlý podklad ujjíždí doprava a dělá i vodorovný posuvník. Ono to bylo blbě asi už i předtím ale protože podklad byl stejný, tak to nebylo vidět.
Někde něco je .. ale co, nemůžu to najít :-(
asi jsem to přehnala s těma seznamama .-)
mat
Profil
pspad píše, že na řádku 138 chybí <li> - třeba to dělá ono...
Peta
Profil *
- menu vpravo bys mohla udelat pomoci ul/li

Jinak nevim, co mas na mysly. Kazda stranka se mi zobrazuje stejne. Ukaz dobrou stranku a spatnou, rekni prohlizec a tak. Nevim, jak webka vypadala pred tim, ktere pozadi jsi menila. Zrejme bych mel vice cvicit jasnovidectvi :)
Peta
Profil *
Takhle, odhadem bude sai nekde nejaky padding. Neni mi treba jasne, proc 3 obrazky nahore jsou v tabulce. Se to pak pomaleji nacita. A proc to neni jako jeden a v css?
SuE
Profil
mat: tak jsem to doma zkusila a nepomohlo ale dík za tip :-)


peta : Mohla bych ale nechce se mi. Zdá se, že seznamy mě nemají rády :-)
Na daný problém to nemá vliv. To nahoře nejsou 3 obrázky ale jen 2 a mezi nima je hlavička textová.
Pokud se týká semantiky a kvality kodu, povšimni si prosím ikonky na první straně - http://photofiltre.suewebik.net/ :-)

Že to bude něco s paddingem u těch seznamů tak tiše tuším akorát proč jen v IE .. je to chyba .. není to chyba? :-(
Plaváček
Profil
Je to zajímavé, ale celý problém způsobila v kódu tato konstrukce:

<br clear="all">

která měla zřejmě za účel ukončit obtékání nad ní umístěných dvou obrázků. Mno.. postačilo to udělat takto a je po problému:

místo výše zmíněného použij

<div class="end">&nbsp;</div>

a ve stylu pak dodefinuj:

.end {
clear: both;
height: 1px;
line-height: 1px;
font-size: 1px;
}

je to sice jeden DIV navíc v kodu, na druhou stranu, tato konstrukce je bezpečná a funkční napříč všemi prohlížeči (což se o BR clear ALL zřejmě říci nedá)
Anonymní
Profil *
dííík :-)

a já si myslela , že br bude bezpečný neboť léty prověřený ...
Plaváček
Profil
No.. lze využít i HR (s podobnou definicí v CSS), ale v tomto případě by ti při vypnutých stylech ta čára zbytečně rozdělila stránku :) S
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0