Autor Zpráva
vojtah22
Profil
Dobrý den,

objevil se mi problém... Zadávám kód:

		<form method="post" enctype="multipart/form-data" action="upload.php" target="_blank">
		<INPUT TYPE="file" NAME="userfile[]" size="27" style="HEIGHT:22px; border:1px solid #d77700;background:#303030;font-size:11px;font-weight:bold"> 
		<input type="submit" value="Nahraj" style="HEIGHT:22px; border:1px solid #d77700;background:#303030;font-size:11px;font-weight:bold"> 
		</form>


funkčnostně vše funguje, ale designově ne... definice style se použije pouze na textové pole a tlačítko nahraj.. tlačítko procházet zůstane v původním stavu - viz náhled:


btw: v programování nejsem profík zatim..... :-(
Děkuji za všechny odpovědi....
Taps
Profil
vojtah22
Podívej se na http://weblog.oborsky.cz/spot83873432.html
vojtah22
Profil
děkuji ;-)
vojtah22
Profil
No moc sem to asi nepochopil.. =-O

pokud bych chtěl vložit místo tlačítka procházet vložit toto tlačítko ... nezobrazí se mi nic... používám tento kód:

<form method="post" enctype="multipart/form-data" action="upload.php" target="_blank">



<input type="file" NAME="userfile[]" style="display:none"
  onchange="documentgetElementById('file').value=document.getElementById ('upload').value" />
<input type="text" size="30" id="file" />
<input type="image" src="prochazet.png" onclick="document.getElementById('upload').click()" />


na což se mi nezobrazí žádnej input... já wim že se tam musí ještě ěnco přepsat aby se to shodovalo s tim form method ale nwm co.. :-(
Taps
Profil
vojtah22
chybí ti u inputu id="upload"
vojtah22
Profil
Stejně mi to nefunguje :-( Radši abyste věděli jak to mám uplně tak vám to napíšu takle: Mám soubor tools.php v kterym mám zapsanou funkci upload - tzn. že odeslánim se to spojí se souborem upload.php:

	function uploader(){
		echo '<html>
		<body style="background-color:transparent;margin:0;"> 
<form method="post" enctype="multipart/form-data" action="upload.php" target="_blank">

<input type="file" id="upload" NAME="userfile[]" style="display:none"
  onchange="documentgetElementById('file').value=document.getElementById  ('upload').value" />
<input type="text" size="30" id="file" />
<input type="image" src="prochazet.png" onclick="document.getElementById('upload').click()" />
</form>
		</body>
		</html>';
	}


A na jiném ftp-čku mám k tomu:
<iframe src="****image/tools.php?act=uploader" scrolling="no" allowtransparency="true" frameborder="0" width="600" height="30"></ifram>


Teď se mi nezobrazí vůbec nic akorátvynechání řádku... nevíte prosím kde je chyba..?
lukáš
Profil *
Nevím, jestli to pomůže, ale nemělo by být
<input type="file" id="upload" NAME="userfile[]" style="display:none"
onchange="document.getElementById('file').value=document.getElementByI d ('upload').value" />
Snad to bylo jen tou chybějící tečkou v jednom document.getElementById.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0