Autor Zpráva
Prot
Profil
Zdravíčko,

mám problém - potřebuju dostat stránku www.aukro.cz do iFrame nebo frame, ale ona se mi pokaždé zobrazí přes celou obrazovku místo toho, aby zůstala ve svém rámu. Ostatní jiné stránky mi pochopitelně jdou dát do iFrame nebo Frame bez problémů, ale já potřebuju tuto. Nevíte, prosím, co s tím?
Nebo jak jinak vložit rám řekněme o velikosti 100x100 se stránkou www.aukro.cz do mé stránky?

Předem děkuji za odpověď!
Tom
Leo
Profil
"Nebo jak jinak vložit rám řekněme o velikosti 100x100"

To zavani nejakym podvodem, protoze normalnimu cloveku je stranka o teto velikosti na dve veci, Leo
Str4wberry
Profil
Tak mě napadá, jestli v té stránce (zobrazované v iframu) nemůže být něco takového: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=57511&foru m=8
Prot
Profil
To 100x100 byl příklad. Rád bych na dolní části své stránky měl své obchody v aukru (-co prodávám). Nic nelegálního (alespoň doufám :-) ). Asi to nebude esteticky nic moc, ale já bych to takto rád měl a ne jinak. ;-)
Prot
Profil
Str4wberry:
Děkuji mnohokrát za odpověď - asi to bude nějak tak, jak v odkazu (ačkoli ten člověk má přesně opačný problém než já). Ale dokážeš mi prosím ten skript napsat? Já jsem to zkoušel, ale nedaří se mi to a možná je to tím, že v programování stránek jsem začátečník. :-(
Leo
Profil
Pokud na strance aukro maji podobny skript, nemyslite, ze k tomu muzou mit duvod? Leo
Bubák
Profil
Použij tag OBJECT.
Dodatek - původně jsem to testnul jen v IE, výsledek byl podle zadání, ale FF a Opera zobrazí stránku aukro.
Prot
Profil
Bubáku, díky moc.
Můžeš mi prosím sem dát celý skript s tím tag objektem?
Já to všechno testuju na FF, ale většina lidí má IE. Možná by se to dalo ještě nějak pořešit... Díky.
Bubák
Profil
<object id="stranka" height="300" width="100%" data="http://www.aukro.cz/" type="text/html" border="0">
Váš prohlížeč nepodporuje tag &lt;object&gt;
</object>
Rozměry si uprav.

Já to všechno testuju na FF, ale většina lidí má IE. Možná by se to dalo ještě nějak pořešit...
Ne, script na aukro nezměníš.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0