Autor Zpráva
Urbik
Profil *
Mám menší problém s IE7...
Pořád zobrazovala korektně a pak po nějaký době jsem se podíval na svoje stránky na netu v IE7 a vykreslovali se jak v IE6, takže to bude asi tím, že se IE7 přepnul do quirk režimu. To bych ještě chápal, ale jaktože mi to na localhostu neblbne a na hostingu jo?!
Projel jsem stránky validátorem (URI formou) a hlásí to nějakou mě neznámou chybu v DOCTYPEu. Poté jsem zkusil zkopírovat zdrojový kód, který sám validátor vypsal ve spodní části, a vložil jsem ho do textového pole validátoru (Direct Input) a zvalidoval jsem ho. Zmiňovanou chybu v DOCTYPEu už to nehlásilo a vůbec nevím jak to.

Mám dojem že tyto 2 problémy spolu souvisí, ale pořád nemůžu najít chybu.
Budu vděčný za každou radu, neboť je to pro mne problém dost podstatný.
Web totiž nepodporuje IE6 a nyní tím pádem ani IE7 a to už je zásadní!
Chamurappi
Profil
Reaguji na Urbika:
Asi máš před <!doctype> deklarací nějaký divný znak. Podobný problém tu už někdo nedávno řešil.

Web totiž nepodporuje IE6 a nyní tím pádem ani IE7 a to už je zásadní!
Oba prohlížeče mají přibližně stejně velké (nezanedbatelné) tržní podíly, takže mi připadá docela zásadní i nepodpora šestky.
Urbik
Profil *
A jo! Koukám že máš pravdu. Teďka ještě najít jeho příčinu, ale každopádně moc díky za pomoc!

btw: IE6 web nepodporuje spíše z lenosti, protože pro to nechci optimalizovat JS (bude to webová RPG hra) a první, solidně fungující verzi očekávám do roka a pak další vývoj další rok(velmi hrubé odhady), kdy už bude IE6 v menšině(alespoň doufám).

A ještě jednou dík ;)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0