Autor Zpráva
uran
Profil *
Dobry den na svych strankach pouzivam navigaci v ramci jedne stranky pomoci napr. ".=3#newtopic". Problem spociva v tom, ze cast na kterou chci odkazat a ktera je na konci stranky se "nenaroluje".
Popis je trochu zmateny tak uvedu priklad.

Na strance http://uranit.wz.cz/index2.php?page=chemiez je v horni casti blok linku ktere vedou na ruzne casti stranky. Vsechny vas hodi na prislusnou cast textu (coz je u odkazu v dolni casti mozne jen diky <br>). Ted k memu problemu. Spousta lidi mi vytyka ze mam dole spoustu volneho mista takze po zmacknuti End se objevi cerny, prazdny prostor. Cele je to delane odradkovanim pomoci <br> aby nedochazelo k tomu ze po klepnuti na odkaz vedouci na posledni "bloky" stranky, ze se zobrazi jina (predchozi) cast textu.

Otazka zni jak tuto situaci resit jinak nez odradkovanim <br>
Str4wberry
Profil
Odpovídám uranovi:
Podle mě tohle nějak elegantně nevyřešíte. Třeba by šlo odstranit to dolní „odsazení“ — a část textu (napdis) obarvit po kliknutí na odkaz JavaScriptem, aby bylo patrné, kam daný odkaz mířil.
uran
Profil *
Jsem si myslel ze to asi nejak elegantne nepujde kdyz jsem na intervalu narazil na stejny problem.
Str4wberry
Profil
Odpovídám uranovi:
Neřekl bych, že je to problém. Jelikož se nemůžeš spolehnout na velikost písma / zobrazení stylů, při některých podmínkách Ti to fungovat bude. :–)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0