Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
pleas poradtee mi, ako dostat do input type=button podciarknuty text, alebo ako urobit, aby <button style="text-decoratin: underline">bla</button> neodosielalo formular....
PS: aby button nebolo v <form> a </form> sa urobit neda ... :-(
Yuhů
Profil
input potrhnout nejde

button formulář neodesílá
llook
Profil
Vlastnost text-decoration myslím v inputech opravdu nefunguje. Dá se použít ten <button>.
Aby se neodesílalo, tak se použije type="button" (implicitně je type="submit" a ten odesílá). Button myslím podle DTD musí být uvnitř form, ale když bude mimo, tak se snad nic nestane (akorát to nebude validní).
<input type="button" value="Neodesílací tlačítko" />
Cirdan
Profil *
Chces aby bolo podciarknute cele tlacitko, alebo len ten text v nom?
Ak len text v nom potom to urob takto <button><U>bla</U></button>
a budes mat text podciarknuty...
bimbasek
Profil
Lama otazocka... Da sa vobec <input type=submit> aspon nejako upravit? Alebo da sa niecim nejako nahradit?
alebo odoslanie formularu musi byt vzdy spojene s tym skaredym prerastenym tlacitkom? :(
Fred
Profil
formulář jde odeslat javascriptem, jenomže to taky znamená, že bez js nebude fungovat
VitaZ
Profil
A na co vlastně takovou divočinu potřebuješ?
Nemůžeš místo buttonu prostě použít nějaký obrázek, když to chceš mít mimo formulář?
bimbasek
Profil
Asi sme sa nepochopili... Ked odosielam formular, teda to co SCEM UROBIT, tak ci sa to da aj inak ako s <input type=submit> (tj. prave nejky obrazok, alebo aj text, to je jedno)
Alebo ci sa da ten <input type=submit> nejako upravit... Moje pokusy doposial nedopadli na urodnu podu...
VitaZ
Profil
Zkus ten button trošku upravit pomocí CSS, např:
<input type="submit" value="ODESLAT" style="border-style: solid; border-width: 2; background-color:blue; height:22;" title="Odešle údaje k dalšímu zpracování">

Asi to nebude moc validni :-), ale v JESPRU i Firefoxu to funguje.
bimbasek
Profil
Jooooooo diki moc, priblizne to som potreboval... ;)
Martin Kuželka
Profil
VitaZ, stačí doplnit jednotky u hodnot vlastnosti border-width, height a je to validní :)
Karel
Profil
Cirdan
<button><U>bla</U></button>
Me toto prave nefungovalo u buttonu, Tobe to funguje i s accesskey?
Martin Kuželka
Profil
<button><U>bla</U></button>

Co to má být?
Karel
Profil
Když mám formulář tak mohu zadat ty zkratkové klávesy (ALT+klavesa) u textu jednotlivých políček. Samozřejmě mohu zvýraznit to písmenko, které je funkční pomocí toho <u></u>. Ale u odesílacího tlačítka mám třeba O jako odeslat, což funguje, ale v textu toho tlačítka to O podtrhnout neumím. Domnívám se, že to nejde. Možná jsem téma této diskuze pochopil špatně, kdyžtak se omlouvám.
DavidK
Profil *
<input type="button" id="tucny_text" />

a zase CSS:
#tucny_text{font-weight: bold;}
DavidK
Profil *
aj :-)) pardon...
#tucny_text{text-decoration: underline;}
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0