Autor Zpráva
pEpek
Profil *
Ahoj,
udělal jsem si takovej pěknej formulář a teď ho potřebuju odeslat. Ty políčka na vyplnění mam lehce nastylizovaný (<input type="text" name="name" size="21" maxlength="20" style="border: 2px solid black; background-color: EBD4AA; font-family: Arial; font-size: medium">) a rád bych v nějakým podobným duchu udělal i tlačítko na odesílání (submit). Někde sem čet, že to jde, byl tam dokonce i návod, ale když sem to zkusil, nefungovalo to. Tak se ptám váš - jde to? Případně jak? Potřebuju tam vložit obrázek a přes css (<input type="submit" value="Potvrdit" style="background-image: url('pics\button_confirm.jpg')">) to nějak nejde.. Vim, že stylizovat by se nemělo, ale já to tak prostě chci no :D
Dík :)
Str4wberry
Profil
Reakce na pEpka:
Pokud to nejde, možná máš špatně napsanou adresu obrázku. Kdybys ukázal živou ukázku, poradil bych Ti lépe.
pEpek
Profil *
Str4wberry:
Jasně, to mě taky napadlo, že mam jen něco špatně napsanýho..
Jenže víš co, když změnim type na text, už to normálně funguje.. Akorát že z toho je právě to políčko, do kterýho se dá zapisovat, což já nechci, já chci potvrzovací tlačítko - submit :)
Takže:
<input type="submit" value="Potvrdit" style="background-image: url('pics\button_confirm.jpg')">
Nefunguje, ale:
<input type="text" value="Potvrdit" style="background-image: url('pics\button_confirm.jpg')">
Funguje, jen jinak..
pEpek
Profil *
Vyřešeno...

<style>
#Button {
background: url(pics\button.jpg) top left no-repeat;
width: 153px; height: 38px;
border: 0px;
cursor: pointer; cursor: hand;
}
</style>
<input type="submit" value="Potvrdit" id="button">

Funguje v IE, Operu sem nezkoušel, ale pro moje účely IE stačí :)
(cesta k obrázku a rozměry se samozřejmě zadaj podle potřeby)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0