Autor Zpráva
26lukas26
Profil
Velmi som bol prekvapeny ked som u tety pozeral na web www.spusti.sk na starej verzii IE a klikol som na menu a nabehlo mi to v ohranicenom poli iframu. Viem ze by to vyriesil target ale ja nechcem aby ked kkliknem na menu otvaralo novu stranu. A chcem aby bol web funkcný na vsetkych prehliadacoch bez ohladu na verziu . DAKUJEM
Str4wberry
Profil
Reakce na 26lukase26:
ale ja nechcem aby ked kkliknem na menu otvaralo novu stranu
Vždyť tak to na odkázané stránce není.
26lukas26
Profil
ale ja som pisal ze na starej verzii IE som to videl. mne to ide dobre na vsetkych nových prehliadačoch. citaj
Bubák
Profil
ale ja som pisal ze na starej verzii IE
Pokud vím, tak IFRAME, BASE a atribut target uměl už IE 3 (to byly časy), a velmi silně pochybuji, že teta by v počítači měla takový muzeální kousek.
Str4wberry
Profil
Reakce na 26lukase26:
Prosím používejte diakritiku a interpunkci.
— píše se nad tlačítkem, kterým odesíláš zprávu i v pravidlech – proč se tím neřídíš?

ale ja som pisal ze na starej verzii IE som to videl
Jaké „staré verzi“? V prohlížečích starších než Internet Explorer 5.55 se mně menu vůbec nezobrazilo, v ostatních prohlížečí mi stránka funguje bez problémů.
26lukas26
Profil
a ako to opravim?
ladik
Profil
26lukas26
No, nevím, ale problémy má i IE7 (kupodivu ne IE6 pod XP, ten má ale problém na hlavní stránce s šířkou!). Dělat design stránky na bázi iframes (7×) je dost nešťastné řešení, proč raději nezkusíš include v php? Ale když už to máš takto, zkus odstranit na všech stránkách:
<base href="http://www.spusti.sk/" />
a nechej jen:
<base target="_parent" />
mohlo by to pomoci.
26lukas26
Profil
no ked budem najblizsie na tom PC dám Vám vediet ci to pohlo diky

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0