Autor Zpráva
Ricky
Profil *
Ahoj, viem spravit aby boli okna vedla seba:

<frameset cols="*,152">
<frame name="obsah" src="1.htm">
<frame name="text" src="2.html">
</frameset>

ale neda sa urobit aby to bolo vsetko pod sebou?
_____________
| prve okno |
|____________|
| druhe okno |
|____________|
Bubák
Profil
www.jakpsatweb.cz/ramy.html
Ricky
Profil *
No praveze tam som to hladal asi hodinu ale stale su okna vedla seba
Bubák
Profil
Je pravda, že část věty v závorce, kde se to píše, není zrovna souvislá, ale místo atributu cols použij rows.
Tady je to popsáno lépe:
www.jakpsatweb.cz/html/ramy.html
Ricky
Profil *
aha dakujem :)
Ricky
Profil *
A este takato otazocka, ked potom v tom prvom okne kliknem na link, nak sa mi otvori v prvom okne, druhe je stale otvorene, ako ho zavrieť?
Mistr
Profil
Ricky
druhe je stale otvorene, ako ho zavrieť
Přiznám se, že příliš netuším, co chceš zavírat. Možná by pomohl kód té Tvé stránky. Ale třeba by Tvé trápení vyřešil atribut target.
Ricky
Profil *
Mam problem s tym ze mam stranku, kde niesu ziadne frame okna, tam je to menu v kazdej stranke zvlast, lenze v jednom odkaze mam odkaz na dve frame okna, len rozdelene, v jednom je obsah a v druhom text, lenzenze ten druhy je iba na citanie, a v prvom su odkazi pre dalsie prezeranie webu uz bez toho druheho frame okna, lebo ked je otvorene a kliknem na odkaz v prvom okne ked su obrazovky rozdelene, tak sa mi obsah nerozdelenej stranky objavi v prvom okne, tym padom je druhe okno uz zbitocne, ale mne vadi to ze je stale otvorene, potreboval by som ho nejak zatvorit/vymazat...
Bubák
Profil
ked je otvorene a kliknem na odkaz v prvom okne ked su obrazovky rozdelene, tak sa mi obsah nerozdelenej stranky objavi v prvom okne
Tak udělej takový odkaz, krerá se otevře přes obě okna, nahoře. Jak na to ti odkázal Mistr.
Pokud ti to není jasné, raději rady nepiš těžko srozumitelné elaaboráty a dej odkaz na své stránky.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0