Autor Zpráva
Lachim7
Profil
nevíte čím to může být???

diakritiku nepoužívám a pomlčky taky ne.
cesta je zadaná správně ale v mozille to nejede v exploreru ano :-(

ach jo
Měsíček
Profil
1.) Pošli odkaz - či kód.
2.) A co velikost písmen?
Ghosting
Profil
Ukaž příklad. Věšteckou kouli ještě nikdo nenakódoval...
Edit: Měsíček byl rychlejší.
Lachim7
Profil
<td width="147" height="83" background="image_pasta\rohpiano.jpg" style="border-bottom-style: none; border-bottom-width: medium">


tohle je ukázka zápisu jednoho z obrázků na pozadí. snad to stačí.
předělávám web po kamarádovi, takže jsem jen přepsal a předělal obrázky, takže by to mělo zase jet....
možná je chyba v kvalitě obrázků nic jiného mě nenapadá.
velké písmena taky nikde nepoužívám.
v náhledu frontpage a v exploreru to jede proto mě zaráží kde je chyba :-( mozilla to nenačte....
Chamurappi
Profil
Reaguji na Lachima7:
Mozilla nepodporuje atribut background na tabulkách, použij CSS vlastnost background.
Ghosting
Profil
a co kdyby to přepsal takhle? Mělo by to gungovat ne?

<td width="147" height="83" style="border-bottom-style: none; border-bottom-width: medium; background-image:url("image_pasta\rohpiano.jpg");">
Chamurappi
Profil
Reaguji na Lachima7:
Vidíš — stačí ukázat kód a za 7 sekund máš řešení. Kdybych nehledal odkaz na JPW, tak bych tě předběhl :-)

Reaguji na Ghosting:
Bude to gungovat, když se místo uvozovek uvnitř hodnoty atributu použijí apostrofy.
Měsíček
Profil
řekl bych, že kvůli uvozovkám ne.

<td style="width: 147px; height: 83px; border-bottom-style: none; border-bottom-width: medium; background:url('image_pasta/rohpiano.jpg');">

EDIT: s uvozovkami jsem byl rychlejší :)
Miloš
Profil
A co ta zpětlná lomítka? Místo \ patří do url (absolutní i relativní adresy) /
url("image_pasta/rohpiano.jpg
Chamurappi
Profil
Reaguji na Lachima7 i Ghosting:
A ještě tam máš špatné lomítko v adrese obrázku. Explorer si ho otočí, Mozilla ne.
Nox
Profil
Není obráceně to lomítko?
Jinak závorka funguje i bez uvozovek nebo apostrofů...

Edit: sakra, poslední:)
Lachim7
Profil
valí to :-) jste skvělí, díky moc všem
jsem začátečník takže bez vašich rad bych to nezvládal :-)
Lachim7
Profil
vím že řeknete že jsem natvrdlý ale podle Měsíčka to valí, tak jsem jeden opravil ale ještě mám problém se dvěma.
zkoušel jsem to přepsat ale marně takže bych ještě poprosil o upravení:

<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" style="border-collapse: collapse" bordercolor="#ffffff" width="852" height="709" id="AutoNumber1">
<tr>
<td style="width: 147px; height: 83px; border-bottom-style: none;border-bottom-width: medium;background:url('image_pasta/rohpiano.jpg');">
</td>
<td width="658" height="83" background="image_pasta\vrch_uv_strana2.jpg">
</tr>
<tr>
<td width="132" height="458" background="image_pasta\tlac_list_big.jpg" style="border-style: none; border-width: medium" >
<td width="690" height="458" valign="top" style="border-left-style: none; border-left-width: medium">
</td></tr>


nevalí ty obrázky vrch_uv_strana2.jpg a tlac_list_big.jpg . zkoušel jsem to přpsat podle prvního který jsem upravil podle Měsíčka ale nešlo mi to tak radši kopíruji zase originál.....
Měsíček
Profil
<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" style="border-collapse: collapse" bordercolor="#ffffff" width="852" height="709" id="AutoNumber1">
<tr>
<td style="width: 147px; height: 83px; border-bottom-style: none;border-bottom-width: medium;background:url('image_pasta/rohpiano.jpg');">
</td>
<td style="width: 658px;height: 83px;background: url('image_pasta/vrch_uv_strana2.jpg');">
</tr>
<tr>
<td style="width: 132px; height: 458px; background: url('image_pasta/tlac_list_big.jpg');border-style: none; border-width: medium;">

<td width="690" height="458" valign="top" style="border-left-style: none; border-left-width: medium">
</td></tr>
Miloš
Profil
Pořád tam jsou dvě \ místo /
image_pasta\vrch_uv_strana2.jpg
mage_pasta\tlac_list_big.jpg
Měsíček
Profil
"Pořád tam jsou dvě \ místo / "

To bylo mířeno nejspíše na Lachima, že? Já je mám řekl bych "v pohodě" :)
Miloš
Profil
Měsíček
o bylo mířeno nejspíše na Lachima
Ba ba; byl's o vous rychlejší.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0