Autor Zpráva
Lachim7
Profil
ahoj,
ještě chci poprosit o radu ohledně rámu.

když dám normální zobrazení ve frontpage tak mám rám posunutý nahoru, jenže náhled v mozille ho zobrazuje posunutý jinak.
zarovnával jsem ho tedy podle náhledu v mozille, (nyní je při náhledu v mozille zarovnaný ale ve frontpage je zobrazení jiné-rám je víc posunutý nahoru) takže při najetí na stránku ho mozilla zobrazuje správně zarovnaný tak jak má být, jenže explorer ho ukáže posunutý nahoru tak jak to ukazuje frontpage při normálním náhledu.

jde to přerovnat tak aby se to v každém prohlížeči ukazovalo steně????

snad jsem to napsal srozumitelně.



ukázka:

</p>

<span style="position: absolute; top: 106; left: 182">

<p>

<iframe src="uvodni_stranka.htm" name="ram" width="695" height="595" frameborder="1" </iframe border="1">
</span>
Bubák
Profil
http://atd.havrlant.net/jak-funguje-html
http://validator.webylon.info/
Zkus napřed zvalidnit kód, je moždé, že tvůj paskvil různé prohlížeče interpretují odlišně.
Lachim7
Profil
jenže já se v tom vůbec nevyznám, jen si přepisuju stránku po kamarádovi.....
takže vůbec nevím co dělat a co přepsat....
Bubák
Profil
</p>
<div style="position: absolute; top: 106px; left: 182px">
<p>
<iframe src="uvodni_stranka.htm" name="ram" width="695" height="595" frameborder="1">
<a href="uvodni_stranka.htm">úvodní stránka</a>
</iframe>
</div>

Tři hrubé chyby v takovém makém kousku kódu (chybějící jednotky v CSS, chybějící > u IFRAME a odstavec ve spanu), to je trochu moc. Pokud i zbytek vypadá podobně, je nejlepší začít úplně znova.
Lachim7
Profil
díky za úpravu ale přepsal jsem to a stejně to ukazuje explorer posunuté výš než mozilla :-(
Lachim7
Profil
cim to muze byt???
Lachim7
Profil
?????????????????????????????
tcladin_nemaheslo
Profil *
ahoj Lachim7. No voni ty prohlížeče sou prevíti. Mno. zkoušel si už jak se zobrazuje stránka v Opeře nebo v Chrome, Netscape(existuje to?) a co Explorer 6?. A jak vypadají na LINUXových systémech? No právě proto je ceněný když sou stránky dobře zobrazený kdekoliv. Totiž jinak by psal stránky každej.. . Já sám si stim užívám svý, ale nejsem profík tak se spokojim s Explorerem, Operou a Mozillou(ale formuláře?). Ale na jakpsatweb se o tom co s kompatibilitou píše.
tcladin_nemaheslo
Profil *
je to tady

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0