Autor Zpráva
verule
Profil *
Přeji hezké dny.
Potřebovala bych poradit jak do webové stránky tvořené v html zapojit odkazovaný dokument v PDF zašifrovaný na přístupové heslo (s možností tisku). Další také PDF dokument volně otevíratelný , ale nekopírovatelný. Také jak si PDF dokumenty k tomuto účelu připravit. Pokusila jsem se použít Oupen Office-Writer (zašifrování se zdařilo, ale otevření se zakázáním kopírování se mi nezdařilo). Do html se nepodařilo dát .
Předem velmi děkuji za pomoc s řešením mého problému.
ShiraNai7
Profil
Další také PDF dokument volně otevíratelný , ale nekopírovatelný.
~ co jde otevřít, jde zkopírovat - vždycky

zapojit odkazovaný dokument v PDF zašifrovaný na přístupové heslo
~ to lze pomocí PHP, javascriptu...
Mistr
Profil
verule
jak do webové stránky tvořené v html zapojit odkazovaný dokument v PDF
Běžným odkazem - například
<a href="dokument.pdf">Stáhni si dokument v PDF</a>


dokument v PDF zašifrovaný na přístupové heslo (s možností tisku)
Toto nastavení provedeš při tvorbě PDF dokumentu.

Také jak si PDF dokumenty k tomuto účelu připravit.
Já na to používám například PDF Creator.
verule
Profil *
Děkuji,
podle vašeho jednoduchého návodu jsem vytvořila v PDF Creator dokument a zapojila do stránky, ale háže mi to Fatal Error - Acrobat failed to load its Core DLL. Přičemž se mi počítač zasekl.
Škoda, nejde to tak jednoduče.

http://www.mykologie.net/prochouby.html

Nemáte ještě nějakou další radu?
Ráda vyzkouším.
Joker
Profil
verule
háže mi to Fatal Error - Acrobat failed to load its Core DLL. Přičemž se mi počítač zasekl.
To je ovšem chyba v tom počítači- nejspíš je poškozený program Adobe Acrobat. Zkusil bych ho přeinstalovat.

Mně ten odkazovaný web funguje i s tím PDF. Nicméně- jestli v tom PDF má být několik odstavců textu, které jsou pokračováním textu na webu, nestálo by za to ten text dát rovnou do stránky?
verule
Profil *
Děkuji,
fakt je že můj počítač děsně hapruje . Složitě ho startuji vrkláním s kšandama a hartdiskem- prý nestabilní zakladní deska. Tak se mi asi tímto způsobem poničil Adobe Acrobat.
Moc děkuji za pomoc. Do PDF převádím nepublikované texty, které mají býtsoučástí knihy.
Děkuji a přeji hodně pohody.
peta
Profil
verule
"Složitě ho startuji vrkláním s kšandama a hartdiskem- prý nestabilní zakladní deska."

Boze, co jeste uzivatel s pocitacem muze provadet? :)
Posledne tu kdosi nalil nekolikrat kafe a caj do klavesnice a po Xte takove akci nam to nahlasil jako problem. Ze to nechal uschnout a vzdycky to bylo dobre a najednou, ze mu to zlobi s pismenky :)

Pokud vrtas do ksand, tak je asi nekde spatny kontakt. V tom pripade by bylo fajn vsechno poradne zasunout, pripadne zkusit ksandy vymenit za jine. Treba jim nekdo urval dratek.

Jenze, to asi nesouvisi s Acrobatem. Zkus scandisk a preinstalovat acrobat, jak rikali.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0