Autor Zpráva
rhintin
Profil
zdravim:) Mám tabulku kolem který je rámeček 1px v ní mám dva sloupce buněk nelevo a napravo v řádku prostě klasika,ale ještě potřebuju udělat okraje mezi rámečkem celý tabulky a jejího obsahu tak jsem normálně dal tabulce "padding: 1em;" okraje se u firefoxu a opery zobrazujou v poho ale IE 6 a 7 je vůbec nevykreslí už jsem zkoušel i cellpadding cellspacing to funguje akorat to zas prozměnu dělá mezery i mezi řádkama tr a to já nechci už se stim trápim skoro celej den.

Ukazka
pomozte mi prosim.
Trejpa
Profil
rhintin
.cenik {width: 100%; height: auto; margin-bottom: 1em; border: 1px solid #333; padding: 1em;}

Vlastnost padding nelze aplikovat na tabulku, ale jen na její buňku:
.cenik {width: 100%; height: auto; margin-bottom: 1em; border: 1px solid #333;}
.cenik td {padding: 1em;}

Firefox, Opera a Safari se s tím snaží vypořádat a přenášejí tuto vlastnost na buňky, Internet Explorer to (podle specifikace správně) ignoruje.
rhintin
Profil
to jsem taky už zkoušel ale to udělá mezery i mezi tr leda že by to šlo nák zrušit.
rhintin
Profil
aha sorry stačilo dát padding: 0 1em 0 1em; a mezery nahoře a dole už vyřešim,že mě to už nenapadlo:D
každopádně děkuju

Jo ještě jednu otázku.Nebude vadit když na mezery použiju prázdnej div občas to používám nikde jsem to zatim neviděl,samosřejmě to používám jenom pro extra případy používat to všude to bych byl asi blázen.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0